Szukaj

Agata Kulesza w wielkim domu została sama jak palec! Nad jej małżeństwem zawisły czarne chmury?! Czy szykuje się rozwód?

Agata Kulesza jest chora?

Agata Kulesza przechodzi kryzys w małżeństwie

Agata Kulesza w ostatnim czasie stała się jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek. Gwiazda po wielkim oscarowym sukcesie Idy oraz triumfach Zimnej Wojny, nie może się opędzić od propozycji filmowych. Niestety inaczej jest w jej życiu osobistym. Media plotkarskie coraz częściej donoszą, że z jej małżeństwem nie jest najlepiej. Przypomnijmy, że gwiazda jest od 10 lat w związku z operatorem Marcinem Figurskim. Ta sytuacja nie pomaga Agacie w karierze, bowiem zawsze twierdziła, że to  właśnie rodzina i mąż są dla niej najważniejsze.

We wcześniejszych wywiadach Agata rozpływała się nad zaletami swojego małżonka. Nie ukrywała, że była pod jego nieustającym wrażeniem.

 Marcin imponuje mi ogromną wiedzą, jest bardzo fajnym gościem. To jeden z najlepszych ludzi, jakich w życiu spotkała – mówiła

Warto wspomnieć, że Agata wraz z Marcinem pracowali na jednym planie serialu Pensjonatu pod Różą, wówczas byli już parą i rodzicami córki – Marianny. Jednak ze ślubem się nie śpieszyli, do ołtarza poszli dopiero po 10latach znajomości.

Rodzina pozwala mi na miękkie lądowanie. To ona przywraca pion. Nie chcę istnieć bez Marianki i Marcina, a jestem z nim, bo chcę z nim być, a nie dlatego, że jestem uzależniona od toksycznej miłości albo materialnie –  zdradziła Agata we wcześniejszym wywiadzie

Niestety nawał obowiązków małżonków sprawił, że doprowadzili do etapu, w którym każde z nich było w domu tylko gościem. Agata przyznała się, że nawet wakacje spędzali osobno. Jednak zawsze po tych rozstaniach małżonkowie wracali do siebie. Obecnie stało się jednak niebezpiecznie. Media doniosły o wielkim kryzysie w małżeństwie Agaty Kuleszy. Aktualnie jest bardzo źle, Agata każdego dnia wraca do pustego domu na warszawskim Mokotowie, w którym również nie ma już córki. Marianna wyprowadziła się bowiem z domu, wyjechała na studia.

Małżonek Agaty prawdopodobnie cały swój wojny czas spędza w Czerwińsku koło Warszawy, gdzie rzekomo od roku pracuje nad organizacją festiwalu muzycznego. Czy tak długa rozłąka nie zakończy małżeństwa Agaty Kuleszy? Na szczęście Agata zawsze może liczyć na towarzystwo sąsiadki zza miedzy – swojej przyjaciółki Katarzyny Nosowskiej.

 To się z pewnością okaże już niebawem

Gwiazdy zjeżdżają do Gdyni na 43. Festiwal Filmowy: Borys Szyc, Agata Kulesza, Sebastian Fabijański

Gwiazdy na 43 Festiwalu Filmowym w Gdyni: Agata Kulesza, Katarzyna Figura, Edyta Herbuś, Ilona Ostrowska

Gwiazdy przed finałem festiwalu w Gdyni: Monika Olejnik, Grażyna Torbicka, Roma Gąsiorowska, Agnieszka Woźniak-Starak


Agata Kulesza - 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Agata Kulesza - 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

Agata Kulesza – Pułapka, premiera serialu TVN

Agata Kulesza – Pułapka, premiera serialu TVN

Agata Kulesza - Orły 2017

Agata Kulesza - Orły 2017

Dodaj komentarz

  • Gość pisze:

    co za pytanie! porównywać te dwie aktorki to szczyt glupoty. zawsze górą jest Agata Kulesza,jest najlepsza polska aktorką i to bez orderow!

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×