Szukaj

Internauci masowo udostępniają zdjęcie Agaty Dudy i nie szczędzą jej krytyki. Pierwsza Dama padła ofiarą podłej prowokacji

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda padła ofiarą publicznego ataku. W sieci pojawiło się zdjęcie, pod którym wylała się na nią prawdziwa fala hejtu. Prawda jednak była zupełnie inna. 

Agata Duda wiernie stoi u boku swojego męża Andrzeja, który kilka miesięcy temu ponownie zwyciężył w wyborach prezydenckich. Pierwsza Dama zawsze towarzyszyła swojemu mężowi podczas wszystkich oficjalnych wizyt, ale nigdy nie angażowała się w politykę i starała się stać nieco z boku. Nie udzielała też wywiadów i stroniła od prasy. Wszystko zmieniło się podczas ostatniego wiecu wyborczego jej męża, gdy po ogłoszeniu tego, że ponownie będzie pełnił rolę głowy państwa, postanowiła przemówić do Polaków. Wyjaśniła, dlaczego unika publicznych wypowiedzi.

Żona Andrzeja Dudy podczas drugiej kadencji męża znacznie chętniej angażuje się w działalność społeczną i charytatywną. Chociaż pandemia koronawirusa mocno krzyżuje jej plany, to korzystając z nowych technologii, łączy się ona ze swoimi gośćmi i rozmówcami.

Agata Duda w ogniu krytyki internautów

Wielu internautów bacznie przygląda się zarówno prezydentowi, jak i jego żonie, czekając na najmniejszą wpadkę z ich strony. Andrzejowi Dudzie oberwało się wczoraj za post, który zamieścił w sieci w związku ze śmiercią Krzysztofa Krawczyka. Niestety również Agata Duda została wzięta pod lupę.

Jedna z internautek zamieściła w sieci zdjęcie Pierwszej Damy, która odwiedza Lauder Morasha School w Warszawie. Kobieta stwierdziła, że fotografia pochodzi z 8 marca tego roku. Zarzuciła Dudzie, że nie ma na sobie maseczki. Dzieci widoczne na fotografii również ich nie miały.

8 marca 2021. Pierwsza Damesa wizytuje szkołę Lauder Morasha School w Warszawie. No proszę, jedne szkoły działają jakby się nic nie stało – bez szmat na twarzy, bez dystansu, pełen luzik i spontanik, a większość w ogóle nie działa – napisała pod zdjęciem pary prezydenckiej – napisała pod zdjęciem.

8 marca 2021. Pierwsza Damesa wizytuje szkołę Lauder Morasha School w Warszawie. No proszę, jedne szkoły działają jakby…

Posted by Bogna Połaniecka on Wednesday, March 31, 2021

Pod postem na Agatę Dudę natychmiast wylała się cała fala hejtu. Została oskarżona przez komentujących o narażanie zdrowia dzieci. Post doczekał się ponad 7 tys. ponownych udostepnień. Okazało się jednak, że przykre słowa były bezpodstawne, ponieważ zdjęcie zrobione zostało kilka lat wcześniej.

Fotografia, którą opublikowała kobieta, pochodzi z 26 lutego 2016 roku i można ją znaleźć na stronie internetowej Lauder Foundation. Zdjęcie cały czas znajduje się też na oficjalnej stronie prezydenta.

Małżonka Prezydenta RP w obecności uczniów i nauczycieli oraz dyrektora naczelnego Zespołu Szkół Lauder-Morasha rabina Macieja Pawlaka zapaliła szabatowe świece i wysłuchała piosenek wykonanych przez młodzież: Lecha dodi, Szalom alejchem i Hine ma tov – opisywano wizytę Agaty Dudy.

Post, który pojawił się w sieci, był jedynie niepotrzebną prowokacją.


Wpis pod którym obrażano Agatę Dudę

Wpis pod którym obrażano Agatę Dudę

Agata Duda z wizytą w Lauder Morasha School

Agata Duda z wizytą w Lauder Morasha School

Agata Duda skończyła 49 lat

Agata Duda skończyła 49 lat

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×