Adele pokazała imponujące wnętrza willi za 9 milionów dolarów. Jej kuchnia to jakiś obłęd. Tak mieszka gwiazda

Adele

Adele

Adele wróciła do show-biznesu z wielkim impetem. Gwiazda aktywnie promuje nadchodzącą płytę, a teraz postanowiła oprowadzić fanów po swojej willi w Los Angeles. Zobaczcie imponujące wnętrza. 

Adele to jedna z najbardziej utalentowanych wokalistek w historii muzyki. Odkąd zadebiutowała w branży, nie może narzekać na brak zainteresowania fanów. Gwiazda odnosi sukces za sukcesem, a każda jej piosenka z miejsca staje się wielkim hitem. Ostatnie lata jej życia to prawdziwa rewolucja zawodowa i prywatna. Piosenkarka rozstała się z mężem i ojcem swojego syna – Simonem Koneckim. Czas rozwodu był dla niej trudnym doświadczeniem i na jakiś czas usunęła się w cień i długo kazała czekać na muzyczne nowości.

Dopiero po 6 latach zawodowego milczenia wydała nową piosenkę Easy on me, która jest zapowiedzią nadchodzącego krążka zatytułowanego 30. Teledysk od momentu gdy pojawił się w sieci, został odtworzony miliony razy.

Adele długo kazała czekać na swój spektakularny powrót, ale w tym czasie nie traciła kontaktu z fanami. Cały czas była aktywna w social mediach, gdzie chwaliła się między innymi efektami swojej imponującej przemiany. Udało jej się zrzucić kilkadziesiąt kilogramów. Ostatnio wyjawiła tajniki swojej diety i okazało się, że nie unika fast foodów.

Adele oprowadziła fanów po swojej willi

Adele powrót na salony zaliczyła w wielkim stylu. Na kilka dni przed premierą nowej piosenki jako pierwsza gwiazda w historii pojawiła się jednocześnie na okładkach dwóch wydań Vogue’a – amerykańskiego i brytyjskiego. Gwiazda wystąpiła też w syklu zatytułowanym 73 pytania z Vogue i odpowiadając na kwestie nurtujące dziennikarza, oprowadziła fanów po swojej willi w Los Angeles wartej 9,5 miliona dolarów.

Na nagraniu widać, że posiadłość otacza ogromny ogród wypełniony roślinami. W środku królują jasne kolory ścian i mebli. Przestrzeń jest przejrzysta i bardzo przytulna. Adele pokazała hol, ale następnie zaprosiła gościa do swojej kuchni. Jest ona naprawdę imponujących rozmiarów. Znajduje się w mniej mnóstwo mebli i spora wyspa po środku. Szafki są w błękitnym kolorze i pięknie kontrastują z jasnymi podłogami i blatami.

W domu gwiazdy znajduje się mnóstwo kwiatów doniczkowych, a także wazonów wypełnionych białymi różami, które uwielbia. Tuż obok kuchni znajduje się jadalnia połączona z salonem, w którym stoi kominek. Wokalistka może wypoczywać także na pięknie urządzonym i zadaszonym tarasie. Poniżej możecie zobaczyć nagranie z jej domu, a w naszej galerii całą serię zdjęć.


Adele pokazała willę w Los Angeles

Adele pokazała willę w Los Angeles

Adele pokazała willę w Los Angeles

Adele pokazała willę w Los Angeles

Adele pokazała willę w Los Angeles

Adele pokazała willę w Los Angeles

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×