Szukaj

Nowa miłość Adele na celowniku paparazzi. Fani są zaniepokojeni. Muzyk nie cieszy się dobrą sławą 

Adele

Adele

Adele i Chris Brown się spotykają? Od momentu, w którym raper późną nocą opuszczał dom piosenkarki, plotki o ich rzekomym romansie obiegły media.

Po rozstaniu z Simonem Koneckim, Adele nie zamierzała rozpaczać. Wzięła się ostro za siebie i rok temu przeszła na specjalną dietę, którą przygotowała dla niej trenerka personalna, Camila Coodis. Piosenkarka zaczęła się zdrowo odżywiać, zmniejszyła ilość wypijanej kawy, zrezygnowała z alkoholu. Dzięki temu schudła ponad 30 kilogramów.

Chociaż gwiazda rzadko publikuje nowe zdjęcia w social mediach, czasami zdarza się jej zrobić wyjątek. Tak jak pod koniec września, gdy na Instagramie uczciła urodziny swojej przyjaciółki, Nicole Richie. Wydaje się, że artystka schudła jeszcze bardziej, o czym można się przekonać tutaj.

Adele i Chris Brown się spotykają?

Nie tylko nowa figura Adele, ale także jej związki stanowią przedmiot zainteresowania kolorowej prasy. Do niedawna tabloidy utrzymywały, że piosenkarka umawia z raperem o pseudonimie Skepta. Chociaż rzekomi zakochani nie odnieśli się do plotek, gazety podają, że brytyjska gwiazda kupiła ukochanemu prezent za 20 tysięcy dolarów.

Okazuje się, że Skepta nie jest jedynym znanym artystą, z którym rzekomo randkuje Adele. Najnowsze doniesienia głoszą, że jej serce skradł raper, który przed laty spotykał się z Rihanną, a nawet został przez nią oskarżony o pobicie — Chris Brown. Dowodem ma być fakt, że muzyk pojawił się w jej willi w Londynie. Tam miał spędzić czas do późnych godzin nocnych:

Przybył w środku nocy i wyszedł dopiero około 2 nad ranem. Przyjechał wielkim, zaciemnionym samochodem i był otoczony mnóstwem mięśniaków! – podaje Daily Mail.

Mężczyzna, by jak najlepiej wtopić się w otoczenie, zasłonił twarz maseczką. Poruszał się w towarzystwie ochroniarzy, którzy nie odstępowali go niemal na krok. Wiadomość o nowym romansie zaniepokoiła fanów piosenkarki. Tabloid donosi, że część z nich jest tym faktem poruszona.


Adele ma nową fryzurę

Adele ma nową fryzurę

Adele 2020 – jak schudła?

Adele 2020 – jak schudła?

Adele6

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×