Szukaj

Adele składa życzenia Nicole Richie, internauci patrzą na jej figurę. Schudła jeszcze bardziej!

Adele: metamorfoza. Jak wygląda?

Adele: metamorfoza. Jak wygląda?

Adele przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła ponad 30 kilogramów. Jak aktualnie się prezentuje? Najnowsze zdjęcia obiegły sieć. 

Gdy Adele i Simon Konecki się rozstali, piosenkarka długo nie rozpaczała. Wzięła się w garść i skupiła się na sobie. W połowie 2019 roku przeszła na dietę przygotowaną przez trenerkę personalną, Camilę Coodis. Gwiazda zaczęła się zdrowo odżywiać, ograniczyła ilość wypijanej kawy, odstawiła alkohol. Dzięki temu schudła ponad 30 kilogramów.

Piosenkarka po czasie zdradziła, że nie tylko zmieniła styl życia, ale także sposób myślenia. Jedna książka wywróciła jej życie do góry nogami, o czym wypowiedziała się w social mediach:

Ta książka może wstrząsnąć Twoim umysłem i sprawić, że Twoja dusza zacznie krzyczeć. Po przeczytaniu jej narodziła się we mnie gotowość na walkę o samą siebie. To tak, jakbym po raz pierwszy była świadoma własnego ciała. Przeczytaj. Żyj. Praktykuj.- napisała Adele.

Adele składa życzenia Nicole Richie. Ale schudła!

Gwiazda nadal dba o dietę i zdrowy styl odżywiania. Dzięki temu prezentuje się bardzo szczupło, o czym co jakiś czas informuje swoich fanów w social mediach. Wydaje się, że Adele jeszcze schudła, czego dowodem może być nowy post na Instagramie. Artystka udostępniła wpis, który stworzyła z okazji urodzin Nicole Richie. Nie zabrakło aktualnego filmiku, mnóstwa zdjęć oraz pięknych życzeń:

Podziwiam Cię i bardzo Cię kocham. Uosabiasz samo zachowawczość, miłość do samej siebie i absolutną dzikość. Tak wiele osób Cię ceni, aniołku. Wciąż nas rozśmieszaj, kochanie! Kochamy Cię, jak na Księżyc i z powrotem — podkreśla artystka w opisie.

Internauci są przekonani, że gwiazda straciła kolejne kilogramy. W komentarzach pod postem piszą:

  • Ale piękny wpis, prawie tak samo jak Ty Adele.
  • W pierwszej chwili Cię nie poznałam. Bardzo się zmieniłaś, serio!
  • Uwielbiam na Ciebie patrzeć. Jesteś wzorem do naśladowania. Sto lat dla Nicole!

Jak Wam się Adele na najnowszych zdjęciach?


Adele składa życzenia Nicole

Adele składa życzenia Nicole

Adele sporo schudła

Adele sporo schudła

Adele sporo schudła

Adele sporo schudła

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×