Adam Zdrójkowski powtórzył błąd z czasów związku z Wiktorią Gąsiewską. Znów wszedł do tej samej rzeki i gorzko tego pożałował

Adam Zdrójkowski popełnia te same błędy

Adam Zdrójkowski popełnia te same błędy

Adam Zdrójkowski ma tendencje do popełniania tych samych błędów? Wszystko na to wskazuje. Nie zgadniecie, co zrobił po raz drugi.

Adam Zdrójkowski to młody aktor, którego Polacy pokochali dzięki jego występom w Rodzince.pl Rodzinie zastępczej. Przez lata śledziliśmy jego związek z Wiktorią Gąsiewską. Niestety, ich relacja nie przeszła próby czasu i para się rozstała. Informacja ta wyszła na jaw zaraz po tym, gdy Wiktorii wykonano zdjęcia z Jakubem Lipowskim.

Były Wiktorii bardzo ciężko przeżył rozstanie. Opowiedziała o tym trenerkaTwoja twarz brzmi znajomo Agnieszka Hekiert.

Czułam wrażliwość ogromną, czułam, że on nie może się pogodzić z tą sytuacją. Ma duże serce, które gdzieś tam dostało trochę, dlatego było mu ciężko. Ani nie spał, ani nie jadł.

Co ciekawe, nie wszyscy przekreślili ich związek. Dobrej myśli jest np. Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka nie wyklucza, że Adam i Wiktoria jeszcze do siebie wrócą:

Każdy z nas miał takie momenty w życiu. Każdy przeżywa rozpady związku albo jakieś gorsze chwile. Są wzloty i upadki. To, że jest teraz u nich taka sytuacja, nie znaczy, że tak będzie zawsze. Może się jeszcze zejdą. Wiadomo, że Adaś to przeżywa i nie jest mu łatwo, ale to jest profesjonalista i on, jak przychodzi, to robi co do niego należy, robi to jak najlepiej, mobilizuje się. Wszyscy go mocno wspieramy. Dajemy sobie tylko dobrą energię. Przed nami finał, więc Adaś da sobie świetnie radę, pokaże na co go stać i naprawdę jest fenomenalny w swoim ostatnim wykonie!

Aktualnie Adam przebywa na słonecznym archipelagu Zanzibar. Młody mężczyzna na bieżąco relacjonuje swój pobyt w social mediach. Chętnie prezentuje muskulaturę, ale też pisze o błędach, jakie popełnia.

Adam Zdrójkowski nie uczy się na błędach. Co zrobił?

Adam Zdrójkowski dodał na Instagrama kilka zdjęć, na których widać go podczas wypoczynku na afrykańskich wyspach. Podpisał je:

Mnemba. Chyba zjarałem sobie plecy… again. Dobrego wieczoru!

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że zrobił to już po raz drugi! Analogiczna sytuacja miała miejsce rok temu, gdy był na wyspach razem z Wiktorią. Wtedy jego partnerka dodała na InstaStory fotkę jego zmasakrowanych pleców. Możecie ją zobaczyć w naszej galerii. Zdjęcie podpisała w następujący sposób:

Do wszystkich wybierających się do Afryki. Ochrona na twarz i ciało minimum 50 SPF + nakrycie głowy, oczu (okulary) i bluzkę w zanadrzu. Wiedzieliśmy, że słońce jest tu zabójcze, ale nie sądziliśmy, że aż tak.

Tym razem Adam przebywa na wczasach w towarzystwie swojej mamy – Edyty Zdrójkowskiej. Chłopak zamieścił na Instagramie fotkę ze swoją rodzicielką. Mama zresztą skomentowała ją:

Och, och!!! Cóż to za wybitny fotograf zrobił Ci tak dobre fotki Synu??? Nie wspominając o przymusowej kąpieli w Oceanie. Przymus.

Szkoda, że mama nie zadbała o plecy syna! Mamy nadzieję, że następnym razem go upomni! Wspólne zdjęcia Adama i Edyty możecie zobaczyć poniżej.

Niżej dodajemy też zdjęcie samej Edyty, która zapozowała do zdjęcia z kolorowym drinkiem. Już wiemy, po kim Adam odziedziczył urodę.


Adam Zdrójkowski

Adam Zdrójkowski

Edyta Zdrójkowska na Zanzibarze. Fot. Instagram

Edyta Zdrójkowska na Zanzibarze. Fot. Instagram

Edyta Zdrójkowska na Zanzibarze. Fot. InstaStories

Edyta Zdrójkowska na Zanzibarze. Fot. InstaStories

Komentarze