Szukaj

Adam Małysz ma powody do radości. Jego rodzina wkrótce się powiększy

Adam Małysz

Adam Małysz

Adam Małysz przekazał w jednym z wywiadów radosne nowiny. On i jego małżonka, Iza, mają powód do zadowolenia. Ich rodzina wkrótce się powiększy.

Adam Małysz może pochwalić się sukcesami nie tylko w sferze zawodowej. Sportowiec, dzięki któremu Polacy pokochali skoki narciarskie, a dyscyplina zyskała miano sportu narodowego. Skoczek ma sporo powodów do radości w życiu osobistym – mimo że ostatnio ogłosił, że zachorował na koronawirusa, na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Od lat tworzy przecież szczęśliwy związek ze swoją piękną żoną Izabelą, z którą wspólnie wychowują córkę Karolinę.

Kolorowa prasa bacznie przygląda się życiu dziewczyny, ale jej temat niewiele wiadomo. Jedną z informacji, której nie ukrywa przed światem, jest jej szczęśliwy związek z Kamilem Czyżem.

W czasie świąt wielkanocnych córka Małysza przyjęła oświadczyny swojego partnera, który poprosił ją o rękę w romantycznej Barcelonie. Od tego momentu ruszyła cała lawina spekulacji dotyczących ślubu córki skoczka narciarskiego.

Adam Małysz zdradził, że jego córka bierze ślub

W ostatnim czasie w życiu Adama Małysza dzieje się sporo. Nie tak dawno ogłosił światu, że jest zakażony koronawirusem. Miał także problemy zdrowotne. Ogłosił również, że obronił tytuł magistra:

Mam przyjemność poinformować was, że obroniłem swoją pracę magisterską na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej! Tym samym zyskałem tytuł Magistra! To był stresujący etap w moim życiu, który zakończył się absolutnym sukcesem. Jestem z siebie dumny i chciałbym zachęcić wszystkich do poszerzania swojej wiedzy i doskonalenia umiejętności – napisał na Instagramie.

Okazuje się, że w najbliższym czasie w życiu Adama Małysza może dziać się jeszcze więcej. W jednym z wywiadów przyznał, że jego córka i jej narzeczony myślą powoli o ślubie.

Są parą od siedmiu lat, w ubiegłym roku zaręczyli się. Będzie ślub! To na pewno. Ale data nie została jeszcze ustalona.

Adam i Iza Małyszowie są bardzo zadowoleni z wyboru córki.

Fajny z niego chłopak, z żoną go bardzo lubimy – zdradził.

Okazuje się, że skoczek ma wielkie powody do radości, bo wygląda na to, że wkrótce jego rodzina się powiększy, a on zyska zięcia.


Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz

Adam Małysz, Iza Małysz, Karolina Małysz

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz z narzeczonym

Karolina Małysz z narzeczonym

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×