Aida w „Dzień Dobry TVN” przepowiada, co się wydarzy w 2022 roku. To nie są dobre wieści

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida od trzydziestu lat przepowiada przyszłość. Wiele razy jej wizje pokrywały się z rzeczywistością. Jasnowidzka nie ma dobrych wieści na nadchodzący 2022 rok.

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w 1969 roku w Gruzji. 52-latka pochodzi z mistycznej rodziny. Dar jasnowidzenia odziedziczyła po swoich babkach Annie i Margo. Obie potrafiły przepowiadać przyszłość, podobnie jak praprababka Aidy – Zofia. Wizjonerka odkryła swój dar, kiedy miała 4 lata. Babcie od razu dały wskazówki swojej wnuczce i radziły, by ta nie mówiła na głos przy obcych, co widzi.

Aida odziedziczyła również talent po swoim ojcu, który jest muzykiem. Swoją pierwszą płytę wydała w 2001 roku. Album składa się w większości z kompozycji artystki oraz utworów opartych na motywach gruzińskich i ormiańskich. Zatroskany tata wysłał ją na uniwersytet w Kijowie. Kobieta z wyróżnieniem ukończyła tam ekonomię oraz poznała swojego przyszłego męża Adama, którego w wizjach zobaczyła babcia Aidy.

Przepowiednie Aidy

Wizjonerka obecnie pisze piosenki dla dzieci, które biją rekordy wyświetleń w serwisie YouTube oraz streamingu. Mimo to najbardziej kojarzona jest z działalnością jasnowidzki. O swoim talencie widzenia przyszłości mówiła w środowy poranek na kanapie Dzień Dobry TVN. Aida ponownie opowiedziała o swoim drzewie genealogicznym i podkreśliła, że każdy człowiek powinien znać historię przodków:

Trzeba wiedzieć, co się działo w rodzinie, bo to jest nasza baza, żeby móc się odbić i poczuć kim jesteśmy. Nazwisko, emocje, przeżycia.

Prowadzący wypytywali, czy wizje Aidy znajdowały pokrycie w rzeczywistości. Okazuje się, że jasnowidzka z Gruzji przewidziała, że 2019 będzie ostatnim rokiem takiego świata, jaki poznaliśmy. Nim usłyszeliśmy o pandemii koronawirusa, Kosojan-Przybysz zapowiedziała, że nadchodzi „Rok Maski”. Opisała, że widziała wielu ludzi w maseczkach ochronnych, jednak jeszcze wtedy nie do końca wiedziała, co to oznacza:

To są obrazy jak projekcje filmów czasami. Ja nie raz nie znam odpowiedzi, co to znaczy. Np. widzę ogromny korytarz, mnóstwo drzwi. Tymi drzwiami jest miłość, strach, lęk.

Jaki będzie 2022 rok? Co widzi Aida?

Aida została również poproszona o to, by zdradziła, co czeka ludzkość w nadchodzącym roku. Mówi, że będzie to Rok Korytarza:

2022 to jest „Rok Korytarza”. To jest rok dążenia do samego siebie. Iść do przodu człowiek może, wybierając te drzwi, do których dąży. Kluczyk jest myślą. Uważam, że człowiek projektuje sobie to, co chce mieć. Jest w nas ogromna potęga, potęga miłości, potęga obfitości. O tym właśnie mówię do swoich przyjaciół, do bliskich, że właśnie w nas jest moc, którą budzimy swoją intuicję. Ja to widzę, ja to czuję.

Po chwili wyjaśniła, czym właściwie może być korytarz, o którym mówi:

Wyobraźcie sobie korytarz, sąsiedzi wystawiają swoje śmieci – to jest „Rok Sąsiada”. Korytarz to jest też planeta, to są śmieci i to są emocje ludzkie. Korytarze są też w naszych myślach i na tych korytarzach spotykamy żal, żałobę, sytuacje, z których nie możemy się wycofać, bo przeszłość nam przeszkadza, przodkowie.

Wizjonerka nie ukrywa, że kolejny rok widzi w dość ciemnych barwach. Nie wiadomo jednak, co dokładnie ma na myśli. Obecnie rad udziela w sieci, gdzie tworzy swój autorski program Potęga Obfitości. Być może tam wkrótce odsłoni więcej szczegółów.


Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz

Aida Kosojan-Przybysz z córkami Alicją i Margo

Aida Kosojan-Przybysz z córkami Alicją i Margo

Komentarze

 • Gośćank pisze:

  Bez urazy do tej Pani ale bardziej ma parcie na szkło niż przepowiadanie przyszłości szkoda że jest niewiele prawdziwych ludzi — dla popularności są w stanie zrobić wszystko.

 • Gość pisze:

  I po co ten hejt.Lepiej się czujecie ?Wstyd

 • Gość Kornelia pisze:

  Ludzie dlaczego jesteście tacy straszni,wszędzie wylewa się nienawiść,zawiść,nietolerancja. Bardzo źle się żyje w tym kraju

 • Gość pisze:

  Ona pieprzy bez sensu,nic o czym gada nigdy sie nie sprawdziło.zrobili z niej wielka wróżek a Gowin wie

  • Gość pisze:

   Piszesz, ze to o czym Pani Aida mówi nigdy się nie sprawdziło. Piszesz to na podstawie własnego doświadczenia? Nie masz wizjonerskich umiejętności aby twierdzić coś takiego w imieniu innych. Na pewno masz pieprzny język i to on jest powodem, ze nic nie ma sensu dla ciebie. Może zamiast pieprzu użyj nieco cukru.

  • Do-Medrca pisze:

   Piszesz, ze to o czym Pani Aida mówi nigdy się nie sprawdziło. Piszesz to na podstawie własnego doświadczenia? Nie masz wizjonerskich umiejętności aby twierdzić coś takiego w imieniu innych. Na pewno masz pieprzny język i to on jest powodem, ze nic nie ma sensu dla ciebie. Może zamiast pieprzu użyj nieco cukru.

 • Gość pisze:

  Wiem wszystko i nie wiem Nic.!!!!! Baju,baju..

 • Gość pisze:

  jak to było w jakimś programie satyrycznym – „po świętej Krystynie będzie lało albo i nie”…

 • Adam pisze:

  niech sie wiecej botoksuje to do reszty zgłupieje stara baba

 • Łukasz ze Szczecina pisze:

  „Sąsiedzi”, „przodkowie” a przede wszystkim „KORYTARZ”. Ktoś tu robi aluzje do sytuacji na granicy i zupełnie niepotrzebnie miesza się do polityki, o której nie ma bladego pojęcia. Mądrze jej radzili, że nie wszystko trzeba mówić.

 • Gość pisze:

  Ona nic takiego nie powiedziała …

 • Jadzia pisze:

  Moje przepowiednie spelniaja sie zawsze, sa niezawodne. Ostatnio widzialam „obrazy” i juz wiem co bedzie sie dzialo w 2022… Najpierw przyjdzie wiosna, potem lato, nastepna bedzie jesien, a na koncu… nie zgadniecie… zimaaaaa! I jeszcze jedno zobaczylam. Czasem zabraknie slonca i to bedzie tekie… w miare regularne. W nocy bedzie ciemno, a w dzien jasno. I co Wy nato?

 • Gość pisze:

  Dajcie jeszcze Jackowskiego i Durniak.

  • Gość pisze:

   Pan Jackowski ma zaslugi w tym co robi,jesli nie znasz poczytaj biografię pana Krzysztofa

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×