Natalia Siwiec trafiła do szpitala! Tylko my wiemy, co się stało

Natalia Siwiec ostatnio prowadzi dość wyczerpujący tryb życia. Bierze udział w sesjach zdjęciowych i pojawia się na publicznych imprezach. Niedawno dała się poznać z innej strony, prezentując swoje zdolności aktorskie. Wcieliła się w rolę Idy w spektaklu O co biega?.

ObrazekNatalia Siwiec trafiła do szpitala

Wczoraj na jej portalach społecznościowych pojawiła się informacja, że modelka trafiła do szpitala. W trudnych chwilach towarzyszył jej mąż, Mariusz Raduszewski. Filmik ukazujący zabieg, jakiemu została poddana Siwiec, opisał słowami:

Ostry dyżur, sączki w nosie. Biedna mysza

Jak dowiedział się Jastrzabpost.pl Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski byli na kolacji u przyjaciół Rafała Brzozowskiego i jego ukochanej Ani. Nagle Natalia dostała ataku alergii, co spowodowało problemy z oddychaniem. Wraz z mężem pojechali na ostry dyżur. Tam podano jej leki.  Modelka od dawna ma problemy z zatokami i prawdopodobnie to, w połączeniu z alergenem, spowodowało atak.

Życzymy zdrowia.

Natalia Siwiec w szpitalu
Natalia Siwiec w szpitalu
Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski
Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski Fot. Instagram
Wybrane dla Ciebie
MOŻE JESZCZE JEDEN ARTYKUŁ? ZOBACZ CO POLECAMY