NewsyNajpierw "normalna" praca, później ślub w tajemnicy. Wyciekły informacje o partnerce Przemysława Kossakowskiego

Najpierw "normalna" praca, później ślub w tajemnicy. Wyciekły informacje o partnerce Przemysława Kossakowskiego

Przemysław Kossakowski miał wziąć ślub w sekrecie (fot. KAPiF, Instagram)
Przemysław Kossakowski miał wziąć ślub w sekrecie (fot. KAPiF, Instagram)
Źródło zdjęć: © Instagram, KAPiF

22.05.2024 22:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Najpierw Przemysław Kossakowski porzucił show-biznes, a teraz plotkuje się o jego sekretnym ślubie. Kim jest nowa partnerka byłego męża Martyny Wojciechowskiej? Są pewne tropy, które mogą naprowadzić na odpowiedź.

Dużo pozmieniało się w życiu Przemysława Kossakowskiego. Znany z licznych programów podróżniczych i krótkiego małżeństwa z Martyną Wojciechowską gwiazdor postanowił porzucić show-biznes, aby zająć się zupełnie inną pracą. Teraz prowadzi fundację Arterytorium, a także stał się pracownikiem działu promocji zachodniopomorskiego Festiwalu "Pojezierze Wolnych Myśli".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przemysław Kossakowski miał wziąć sekretny ślub

Od jakiegoś trąbi się o tym, że nowe zajęcie nie jest jedyną rewolucją w życiu Kossakowskiego. Na jego palcu zauważono połyskującą obrączkę, co natychmiast poskutkowało wysypem teorii na temat sekretnego ślubu. Plotki doprowadziły fanowskie śledztwo do możliwego rozwiązania, choć należy podkreślić, że nie zostało ono oficjalnie potwierdzone.

Kim jest partnerka Kossakowskiego?

Partnerką podróżnika ma być poznana przez niego na planie programu "Down the Road" terapeutką Patrycja Bartoszak, która niedawno zmieniła nazwisko na Bartoszak-Kossakowska. Parę połączyła podobno miłość od podróży i pomocy innym.

Zakochał się w jej wrażliwości i skromności. Podobnie jak ona ceni sobie prywatność. Poczuł, że uwiera go życie na świeczniku, że nie chce tak funkcjonować. Pobrali się w zeszłym roku. Patrycja nosi podwójne nazwisko - przekazała Rewia.

Co więcej, razem z nową partnerką Kossakowski prowadzi fundację. Oboje starają się pomagać osobom z niepełnosprawnościami przez sztukę. Zanim połączyli jednak siły, były gwiazdor TTV podjął się studiów pedagogicznych i z sukcesem je ukończył.

Przemysław Kossakowski ma nową miłość? (Instagram)
Przemysław Kossakowski ma nową miłość? (Instagram)© Instagram
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także