NewsyMundial 2018: Piekło w powietrzu! Samolot z całą kadrą stanął w płomieniach! [WIDEO]

Mundial 2018: Piekło w powietrzu! Samolot z całą kadrą stanął w płomieniach! [WIDEO]

Mundial 2018 zapalił się samolot
Mundial 2018 zapalił się samolot
Aneta Błaszczak
18.06.2018 22:45

Mrożące krew w żyłach wiadomości z Rosji. Jak donoszą lokalne media, dziś wieczorem było o włos od tragedii – w powietrzu zapalił się samolot z kadrą Arabii Saudyjskiej na pokładzie.

Arabska drużyna przeżyła chwile grozy, które zostały zarejestrowane na masowo udostępnianych filmach w serwisach społecznościowych. Do feralnego zdarzenia doszło podczas lotu do Rostowa. Z oficjalnego komunikatu wiemy, że samolot miał problemy techniczne, w wyniku których zapalił się jeden z silników.

Chcemy zapewnić wszystkich, że cały sztab i zawodnicy są zdrowi. Podczas lotu wystąpiły problemy z silnikiem, ale wszystko skończyło się dobrze – informuje miejscowa federacja.

Cała sytuacja mogła zakończyć się tragicznie. Dobre wiadomości są jednak takie, że zawodnicy są już w hotelu, gdzie dochodzą do siebie przed środowym meczem z Urugwajem. Oby tym razem spotkanie okazało się dla nich bardziej szczęśliwe niż to z gospodarzami, w którym przegrali 5:0.

Mundial w Rosji jest piątym, w którym reprezentacja Arabii Saudyjskiej bierze udział. Dotychczas arabska drużyna nie wyszła z fazy grupowej, wyjątkiem były MŚ w 1994 roku w USA, kiedy to zawodnicy wschodniego kraju dotarli do 1/8 finału.

Zapalił się samolot z kadrą Arabii Saudyjskiej na Mundialu 2018
Zapalił się samolot z kadrą Arabii Saudyjskiej na Mundialu 2018
Reprezentacja Arabii Saudyjskiej na Mundialu 2018
Reprezentacja Arabii Saudyjskiej na Mundialu 2018
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także