NewsyMonika Richardson o zabiegach medycyny estetycznej. Sporo już poprawiła, a planuje jeszcze więcej. "Nie jest dla mnie tabu żadna operacja"

Monika Richardson o zabiegach medycyny estetycznej. Sporo już poprawiła, a planuje jeszcze więcej. "Nie jest dla mnie tabu żadna operacja"

Monika Richardson
Monika Richardson
Krystyna Miśkiewicz

22.03.2022 09:00, aktual.: 22.03.2022 12:06

Monika Richardson minionego roku niestety nie zaliczy do udanych. Po wielu latach rozpadło się jej małżeństwo ze Zbigniewem Zamachowskim. Aktor i dziennikarka długo byli jedną z bardziej dobranych par w show-biznesie. Przez kilka tygodni w kolorowej prasie krążyły plotki o kryzysie w ich związku. Sami zainteresowani jednak nie potwierdzali, że coś się dzieje. Dopiero w momencie, gdy aktor został przyłapany przez paparazzi w momencie gdy wynosił swoje rzeczy z mieszkania żony, wszystko się wydało.

Od tego czasu minął już ponad rok, a małżonkowie, chociaż nie mają jeszcze rozwodu, na nowo ułożyli sobie życie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post dziennikarka potwierdziła, że formalnie nadal są mężem i żoną.

Jest moim obecnym mężem na papierze, bo nie mamy rozwodu. Decyzją administracyjną mam zmienione nazwisko, więc jestem Monika Richardson. I nie ma już w ogóle żadnych śladów wkrótce już mojego byłego męża w moim życiu, ale że tak powiem- fakty są fakty.

Monika Richardson o zabiegach medycyny estetycznej. Jakie planuje?

Monika po rozstaniu całkowicie zmieniła swoje życie. Szybko rozpoczęła nowy związek. Na jej drodze pojawił się Konrad Wojterkowski, z którym znakomicie się jej układa. Razem ze wspólniczką otworzyła też szkołę językową, w której jest lektorką. Zmieniła również nazwisko. Planuje także nieco zatrzymać uciekający czas i powoli myśli o kolejnych zabiegach medycyny estetycznej. Okazuje się, że do tej pory zrobiła ich już całkiem sporo.

Jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to jeszcze nie próbowałam nici. Nie wykluczam tego. Bo tak to robiłam już wszystko - zdradziła Faktowi.

Gwiazda nie wyklucza nawet, że zdecyduje się na lifting, który jest dosyć inwazyjnym zabiegiem, ale od dawna chodzi jej po głowie.

Nawet liftingu nie wykluczam, który jak wiemy, jest poważną operacją. Nie jest dla mnie tabu żadna operacja. Jak mężczyzna czy kobieta chce się na to zdecydować to nie mam z tym problemu - wyznaje tabloidowi.

Pod koniec kwietnia Richardson będzie świętowała okrągłe 50. urodziny. Wyznanie o poprawianiu urody jest bardzo odważne, ponieważ wiele znanych nazwisk show-biznesu wypiera się, że zdecydowało się na jakiekolwiek zabiegi.

Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody
Monika Richardson - gwiazdy na pokazie mody
Monika Richardson z partnerem
Monika Richardson z partnerem
Monika Richardson
Monika Richardson
Monika Richardson - VIP Cross
Monika Richardson - VIP Cross
Monika Richardson odebrała nagrodę
Monika Richardson odebrała nagrodę
Monika Richardson oznajmiła, że jest bardzo szczęśliwa
Monika Richardson oznajmiła, że jest bardzo szczęśliwa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także