NewsyMonika Miller świętowała w najlepszym towarzystwie. "Takich urodzin jeszcze nie miałam"

Monika Miller świętowała w najlepszym towarzystwie. "Takich urodzin jeszcze nie miałam"

Monika Miller
Monika Miller
11.08.2023 11:00

Monika Miller to nie tylko modelka. Śpiewa, wzięła udział w Tańcu z Gwiazdami, a nawet zagrała w serialu. Wnuczka Leszka Millera ma wiele talentów.

Monika Miller przeszczepiła włosy

Wytatuowana piękność cierpi na fibromialgię. Choroba objawia się m.in. wypadaniem włosów, przez co musiała je sobie przeszczepić. Zabieg wcale nie należał do najprzyjemniejszych. Na początku roku celebrytka drobiazgowo zrelacjonowała go w rozmowie z dziennikarzami TVN. Porównała w nim procedurę do… krojenia chleba, co może być sporym zaskoczeniem dla wielu czytelników:

Miałam wrażenie, że ktoś kroi chleb. Okropne to było. Zresztą zszywanie też nie było przyjemne. Czujesz napieranie, ściąganie. To dziwne uczucie – mówiła o samym zabiegu. Bardzo bolała mnie głowa, ale nie dlatego, że miałam przeciętą skórę, tylko dlatego, że zabandażowali mi głowę tak ciasno, aby zapobiec obrzękowi. To trochę podobny ból do tego, jak zwiążesz sobie za ciasno sznurówki. Tylko chodzi o głowę i siłę bólu, w dziesięciopunktowej skali, oceniam na dziesięć. Czułam, że eksplodują bandaże i wybuchnie mi głowa.

Opłacało się jednak znieść te niedogodności, bo teraz kobieta wygląda przepięknie.

Urodziny Moniki Miller

Wybrankiem Miller został artysta o imieniu Pavlo, znany jako P.Young. Mężczyzna zajmuje się muzyką elektroniczną i to właśnie miłość do muzyki, ale i do mody, połączyła tę dwójkę. Para wybrała się już wspólnie do Paryża, miasta miłości. A teraz razem świętowała urodziny Moniki.

Najcudowniejszy dzień z @pavl.ofc Takich urodzin jeszcze nie miałam!  Dziękuje wszystkim za życzenia - napisała gwiazda na swoim Instagramie.

Do posta Monika Miller dorzuciła także kilka fotek z ukochanym. Trzeba przyznać, że para prezentuje się przepięknie. Fani od razu zaczęli składać życzenia swojej idolce:

  • Mówiłam, że wyjdzie słońce! Sto lat!
  • Wszystkiego dobrego życzę, spełnienia marzeń
  • okazji twoich urodzin Monia i twojego święta niech twoja piękna buzia będzie uśmiechnięta przez cały rok jak słoneczko na niebie bo ja bardzo lubię ciebie.Dużo zdrówka szczęścia pomyślności sukcesów w pracy oraz w miłości i moc słodyczy twój fan Kamil tobie życzy!

Czego Wy życzycie Monice?

  • Monika Miller
  • Monika Miller
  • Monika Miller
  • Monika Miller
  • Monika Miller
  • Monika Miller
  • Monika Miller
[1/7] Monika Miller
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także