ExclusiveMonika Miller podjęła radykalną decyzję. "Dziadek nie był zachwycony" [WIDEO]

Monika Miller podjęła radykalną decyzję. "Dziadek nie był zachwycony" [WIDEO]

Monika Miller dla Jastrząb Post
Monika Miller dla Jastrząb Post
01.11.2023 11:40

Wnuczka Leszka Millera, Monika Miller, jest szczęśliwie zakochana. Jej wybrankiem jest Pavlo Moskalenko, pochodzący z Ukrainy muzyk. Udzielająca się często na mediach społecznościowych influencerka opowiedziała nam o ważnym momencie w jej związku i reakcji dziadków.

Monika Miller wprowadziła się do chłopaka

Monikę spotkaliśmy na evencie dotyczącym kalendarza Fundacji Judyta. Specjalnie na jego potrzeby gwiazdy pozowały ze swoimi pupilami, a przychód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele charytatywne. Dlaczego zdecydowała się na udział w tej inicjatywie?

Kocham pieski. To jest moje życie. Ja mogę zajmować się tylko pieskami. Sama wspieram różne fundacje, mam ulubione swoje fundacje, dla których zbieram zakrętki etc. Psy to są najcudowniejsze stworzenia, jakie są na tej planecie, więc warto je wspierać nawet, jeśli mam uczulenie. Oba psy dostałam. Jednego pieska dostałam od babci, drugiego od swojej byłej menadżerki. Oba te pieski mają włosy. Ja na szczęście nie jestem uczulona na ślinę, czy na pot, więc same włosy mi wystarczyły, żeby mieć te pieski. To jest shih tzu i pekińczyk - wyjaśniła.

Jak się okazuje, od jakiegoś czasu mieszka z chłopakiem. Oboje bardzo dbają o swoich czworonożnych podopiecznych:

Strasznie bym chciała zaadoptować jeszcze pieska. Teraz mieszkam w swoim nowym mieszkaniu z chłopakiem, który też kocha psy, więc zastanawiamy się, aby jakiegoś psa zaadoptować.

Jak zareagowali dziadkowie?

Jakie minusy i plusy odnajduje Monika Miller w mieszkaniu wspólnie z partnerem?

Minusy są takie, że muszę ciągle patrzeć na porządek. Muszę wkładać naczynia do zmywarki, robić pranie, zbierać wszystkie rzeczy, które on zostawia na podłodze. Ale są też plusy. Jest fajnie, jak wracasz do domu, to ktoś na ciebie czeka, można wspólnie spędzać czas, można się tulić w łóżeczku, oglądać razem filmy, nie ma tej samotności i pustki - powiedziała.

O swojej decyzji zdecydowała się opowiedzieć dziadkom. Na początku Leszek Miller wraz z żoną nie byli zadowoleni z tego pomysłu. Wnuczka stara się robić jednak wszystko, aby na jej partnera patrzyli przychylniej.

Dziadek nie był na początku zachwycony. Nadal czasem traktuje mój związek, jakby to była sytuacja przejściowa. Jeszcze się do tego nie przyzwyczaił. Natomiast ja bardzo powolutku staram się ocieplać ten wizerunek mojego chłopaka jemu i mojej babci, bo moja babcia też ma takie dziwne zdanie na ten temat, ale myślę, że będzie dobrze. Może za pół roku już będzie spoko - wyraziła nadzieję.

Co sądzicie?

Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 05.09.2023. Party Fashion Night 2023.
N/z: Monika Miller
Fot. Pawel Wodzynski/East News, Warszawa, 05.09.2023. Party Fashion Night 2023. N/z: Monika Miller
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 05.09.2023.  Pokaz Anny Kubisz - moda na recykling 4.
N/z: Monika Miller
Fot. Wojciech Olkusnik/East News, Warszawa, 05.09.2023. Pokaz Anny Kubisz - moda na recykling 4. N/z: Monika Miller
Monika Miller z partnerem fot. KAPIF
Monika Miller z partnerem fot. KAPIF
Monika Miller z partnerem
Monika Miller z partnerem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także