NewsyMonika Miller pokazała chłopaka. Serce wnuczki byłego premiera skradł przystojny Holender

Monika Miller pokazała chłopaka. Serce wnuczki byłego premiera skradł przystojny Holender

Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Magda Kwiatkowska
13.06.2021 18:40, aktualizacja: 14.06.2021 10:55

Monika Miller zaistniała w show-biznesie kilka lat temu. Wówczas przylgnęła do niej łatka nieco ekscentrycznej wnuczki byłego premiera Leszka Millera. Mimo że na początku wiele osób nie było jej przychylnych, 26-latka obecnie realizuje się jako fotomodelka oraz próbuje swoich sił w muzyce. Największą popularność przyniósł jej udział w Tańcu z gwiazdami. Dziewczyna udowodniła, że ma do tego talent. W parze z Jankiem Klimentem byli bliscy dotarcia do finału. Mimo że nie wygrali, przed Moniką otworzyły się drzwi do kariery.

Miller w ubiegłym roku zdradziła na Instagramie, że jest panseksualna. Oznacza to, że nie liczy się dla niej płeć partnera, tylko jego charakter. Celebrytka już od dłuższego czasu ma chłopaka, jednak dopiero dzisiaj postanowiła pokazać go światu.

Monika Miller pokazała chłopaka

Wnuczka byłego premiera jest znaną w sieci Influencerką. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 124 tysiące internautów. To właśnie tam opublikowała pierwsze zdjęcie z chłopakiem. Okazuje się, że już od dłuższego czasu spotyka się z przystojnym Mathijsem, który mieszka w Holandii.

Para tworzy związek na odległość, jednak wcześniej nie stanowiło to dla nich większego problemu. Niestety pandemia koronawirusa nieco pokrzyżowała ich plany. W Polsce i Holandii zostały nałożone obostrzenia, przez które nie widzieli się przez blisko rok. Dopiero niedawno Monika wykorzystała krótki urlop na spotkanie z partnerem.

Miałam w końcu tydzień urlopu, więc natychmiast zrobiłam wszystkie testy, jestem po szczepieniach, więc od razu, jak torpeda tam pojechałam, żeby mieć jak najwięcej czasu dla Mathijsa - powiedziała w rozmowie z Pomponikiem.

To właśnie wtedy powstało wspólne zdjęcie, które Monika udostępniła dzisiaj w social mediach. Szczęśliwa 26-latka siedzi na kolanach Mathijsa, który czule ją obejmuje, a na ich twarzach maluje się radość.

Czym dla Was jest euforia? Dla mnie euforią było zobaczyć ostatnio po prawie roku osobę którą kocham. Przez wiele miesięcy żyliśmy nadzieją na spotkanie nie wiedząc cały czas kiedy to będzie możliwe... - napisała Miller pod zdjęciem.

Fani nie szczędzą pod adresem pary miłych komentarzy, choć jedna z Internautek zauważyła jedną wadę przystojniaka.

  • Przystojniak! Tylko przydał by mu sie jakiś tatuaż.
  • Ale super!
  • Ja bym ubrała to w inne słowo - szczęście to moja miłość, mój facet.
  • Jaka piękna szczęśliwa para!
  • Strasznie dlugo! Jeja. Oby teraz nic już Was nie blokowało

Kim jest chłopak Moniki Miller?

Mathijs, bo tak ma na imię partner Moniki, jest Holendrem. Para poznała się dwa lata temu za pośrednictwem aplikacji. Szybko zaczęło między nimi iskrzyć. Zakochani mogą również liczyć na wsparcie najbliższych. Mama przystojniaka od początku nazywa jego partnerkę narzeczoną i przyszłą synową.

Monice i Mathijsowi życzymy dużo szczęścia i wierzymy, że już wkrótce będą mogli spotykać się regularnie.

Obraz
Monika Miller po operacji plastycznej zmniejszenia piersi
Monika Miller po operacji plastycznej zmniejszenia piersi
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Kim jest chłopak Moniki Miller?
Monika Miller z chłopakiem
Monika Miller z chłopakiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także