NewsyMocne wyznanie Moniki Miller. Po śmierci ojca padła ofiarą internetowego linczu! "Namawiacie mnie do..."

Mocne wyznanie Moniki Miller. Po śmierci ojca padła ofiarą internetowego linczu! "Namawiacie mnie do..."

Monika Miller była namawiana do samobójstwa
Monika Miller była namawiana do samobójstwa
Elwira Szczepańska
06.11.2018 21:39

2018 rok mocno doświadczył rodzinę Leszka Millera. Jego jedyny syn i ojciec jego wnuczki, Leszek Miller Junior, popełnił samobójstwo po ostrej sprzeczce z ukochaną. Nie wiadomo do końca dlaczego doszło do tej tragedii, ale nie była ona końcem trudnych chwil dla klanu Millerów. Okrutna okładka Faktu i paskudne plotki krążące w mediach sprawiły, że rodzina przeżywała prawdziwe katusze. Dotknęło to również Moniki Milleraspirującej modelki i celebrytki, córki zmarłego syna byłego premiera Polski.

Jak się okazało, Monika musiała zmierzyć się nie tylko z żałobą, ale również z potwornym hejtem ze strony Internautów. Na swoim InstaStory umieściła poruszający wpis:

Wiele osób życzy mi jak najgorzej, pisze o mnie niestworzone okropieństwa, i to jest w sumie już zabawne, lecz komentarze, w których wyśmiewacie się z tego, co się wydarzyło i namawiacie mnie do skończenia ze sobą to już ciężka przesada. Pamiętajcie, że w internecie nie jesteście do końca anonimowi...  - napisała Monika Miller

Po tym mocnym wstępie, Monika postanowiła uspokoić swoich fanów, którzy od śmierci ojca okazali jej wiele ciepła, wsparcia i zrozumienia:

Nie martwcie się o mnie, u mnie jest już dużo lepiej i wiele w moim życiu się zmieniło na lepsze. Wydarzyły się także niesamowite rzeczy, o których jeszcze nie mówię, ale bez was, to by nie było to samo. Dziękuję raz jeszcze

Myślicie, że teraz wreszcie hejt się skończy, czy Monika Miller powinna szykować się na kolejną "rundę" nieprzyjemnych zdarzeń?

  • Monika Miller pokazała swojego chłopaka
  • Monika Miller była namawiana do samobójstwa
  • Monika Miller uczciła pamięć ojca tatuażem
  • Monika Miller pobita na ulicy
  • Monika Miller bryluje na celebryckiej ściance w brudnych butach
  • Monika Miller bryluje na celebryckiej ściance w brudnych butach
  • Monika Miller bryluje na celebryckiej ściance w brudnych butach
  • Monika Miller - pokaz MMC wiosna lato 2018
[1/8] Monika Miller pokazała swojego chłopaka
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także