NewsyPrzyjaciel Zamachowskich ujawnia przyczynę ich rozstania. Zbyszek nie mógł dłużej tego znieść

Przyjaciel Zamachowskich ujawnia przyczynę ich rozstania. Zbyszek nie mógł dłużej tego znieść

Zbigniew i Monika Zamachowscy
Zbigniew i Monika Zamachowscy
Zuza Maciejewska

31.03.2021 09:40, aktual.: 31.03.2021 15:59

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monika i Zbigniew Zamachowscy w tym roku powinni świętować siódmą rocznicę ślubu. Małżonkowie pobrali się w tajemnicy przed mediami, 3 maja 2014 roku, w Pałacu Tłokinii niedaleko Kalisza. Urządzili kameralne wesele, na które zaproszono około 40 osób. Wśród gości nie brakowało najbliższych przyjaciół aktora takich jak m.in. Wojciech Malajkat i Piotr Polk. Świadkami ceremonii byli dziennikarka Katarzyna Obara i jej mąż, Maciej Kowalski.

Chociaż wydawałoby się, że Zamachowscy tworzą zgodny związek, ten podobno się rozpadł. Aktor wyprowadził się z mieszkania, które do niedawna zajmował razem z żoną. Zabrał m.in. meble oraz cenne pianino, które kiedyś dostał w prezencie. Wszystkiemu przyglądali się paparazzi, którzy potem przesłali zdjęcia do tabloidów.

Monika i Zbigniew Zamachowscy: dlaczego się rozstali? Znajomy zdradza powód

Małżonkowie oszczędnie komentują rewelacje o rozpadzie ich związku. Monika Zamachowska w rozmowie z Faktem podkreśliła, że "jest jej ciężko, ale nie chce na ten temat rozmawiać”.  Później jej mąż wydał w tej sprawie oficjalne oświadczenie. Napisał w nim, że nie zamierza komentować informacji dotyczących rozstania.

Bardziej rozmowne są osoby z otoczenia gwiazd. Była żona aktora, a także matka ich wspólnych dzieci, Aleksandra Justa, w rozmowie z Pomponikiem ujawniła, że Zbigniew może liczyć na jej wsparcie:

Zbyszek nigdy nie zerwał kontaktu z rodziną. Mimo rozwodu jesteśmy w dobrych relacjach, a drzwi naszego rodzinnego domu w Pęcicach są dla niego zawsze otwarte – komentuje Aleksandra Justa, była żona aktora.

Z kolei w Rewii wypowiedziała się znajoma małżonków, która zdradziła prawdopodobną przyczynę rozpadu związku Zamachowskich. Uważa, że być może stało się tak dlatego, że Monika ruszyła ze swoją firmą. Zbyszek nie mógł tego dłużej znieść:

W tym samym czasie Monika, po rozstaniu z telewizją, otworzyła własną firmę mającą zajmować się wizerunkiem znanych osób. Jest spora szansa, że szybko odniesie na tym polu sukces. Kto wie, może właśnie przez to ucierpiała męska ambicja Zbyszka...

Jak do tej pory sami zainteresowani nie skomentowali tych rewelacji.

Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski na premierze filmu Tarapaty 2
Monika Richardson Zamachowska i Zbigniew Zamachowski - Europejskie Nagrody Filmowe 2016
Monika Richardson Zamachowska i Zbigniew Zamachowski - Europejskie Nagrody Filmowe 2016
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska z synem
Zbigniew Zamachowski i Monika Zamachowska z synem
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska  na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska na Festiwalu Filmowym w Gdyni 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także