Szukaj

TeleKamery 2021: Małgorzata Socha w starej kreacji. Drobna poprawka u krawca i wyglądała jak dopiero co kupiona

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na gali TeleKamery 2021 pojawiła się w starej stylizacji. Trochę odświeżyła garnitur, w którym zaprezentowała się na czerwonym dywanie.

Małgorzata Socha nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Obecnie gra w czterech serialach, emitowanych w różnych stacjach telewizyjnych. Niedawno dołączyła do obsady serialu Stulecie Winnych. Od 2012 roku gra Ingę Gruszewską, jedną z głównych bohaterek Przyjaciółek. Z kolei od zeszłego roku wciela się w postać Violetty Kubasińskiej-Hu, w drugiej części kultowej BrzydUli.

Małgorzata Socha w starej stylizacji na gali TeleKamery 2021

Socha cieszy się sporą sympatią fanów. Zdecydowali, że powinna do niej trafić statuetka TeleKamery dla najlepszej aktorki. Gwiazda na gali pojawiła się w towarzystwie koleżanek z planu BrzydUli. Miały też co świętować – druga część BrzydUli zgarnęła TeleKamerę dla najlepszego serialu.

Małgorzata postawiła na przepiękną stylizację. Sięgnęła po garnitur w delikatnym odcieniu różu. Składał się on z marynarki ozdobionej aplikacją z cekinów, a także dopasowanych cygaretek, które eksponowały jej zgrabne nogi. Całość uzupełniła koszulą z wiązaniem pod szyją.

Okazuje się, że nie był to pierwszy raz, gdy Małgorzata Socha ubrała się we wspomniany garnitur na branżową imprezę (wtedy zrezygnowała a aplikacji na kozerce). Miała go na sobie równo dziesięć lat temu, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała sklejkę dwóch zdjęć: aktualnego i archiwalnego. Podkreśliła, że stara się ponownie nosić te same kreacje. Wszystko w duchu zero waste i w trosce o środowisko:

Kochani, jeszcze raz dziękuję za wszystkie gratulacje i dobre słowa.  Na zdjęciu – wspomnienie z tego wyjątkowego wieczoru. A co po prawej stronie? Zdjęcie sprzed dokładnie 10 lat, w tym samym wspaniałym garniturze od @mariusz_przybylski. Już od pewnego czasu w showbiznesie utrzymuje się trend ponownego wykorzystywania kreacji. Wszystko w duchu zero waste i w trosce o naszą planetę. Właśnie dlatego zdecydowałam się założyć ten garnitur ponownie!

Dodała, że czas zatroszczyć się o Ziemię. Do tego samego namawia innych:

Czas wyciągnąć lekcje z postępujących zmian na naszej planecie. Zrównoważona moda to nie krótkotrwały trend, ale nasza wspólna odpowiedzialność. Dlatego tak ważne jest, aby zwracać uwagę na materiały, ich pochodzenie i metody produkcji. A pojawienie się na 2 eventach w tej samej kreacji to chyba naprawdę nie jest zbrodnia, prawda?

Internauci są zachwyceni wpisem Małgosi. Uważają, że czas się dla niej zatrzymał:

  • Ciężko uwierzyć, że te zdjęcia dzieli 10 lat.
  • Brawo! Ale to tez pokazuje świetnie utrzymaną figurę po 10 latach i 3 dzieci!
  • Pani Małgosiu, ogromne gratulacje, a garnitur totalnie ponadczasowy, boski.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Socha wygląda świetnie.


Małgorzata Socha na gali w starej kreacji. Fot. Instagram

Małgorzata Socha na gali w starej kreacji. Fot. Instagram

Małgorzata Socha na TeleKamerach 2021 (fot. AKPA)

Małgorzata Socha na TeleKamerach 2021 (fot. AKPA)

Małgorzata Socha – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Małgorzata Socha – TeleKamery 2021 (fot. AKPA)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×