Szukaj

Ciężarne gwiazdy na TeleKamerach 2020: Żmuda Trzebiatowska pokazała duży brzuszek, a Glinka partnera

TeleKamery 2020: Katarzyna Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży zachwyciły swoimi stylizacjami. Pięknie wyeksponowały brzuszki. Jak wyglądały?
Kasia Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska – TeleKamery 2020

Kasia Glinka i Marta Żmuda Trzebiatowska – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Aktorka początkowo nie komentowała doniesień, ale już nie ukrywa swojego stanu i można dopatrzeć się pierwszych krągłości. Podziękowała też za wyrazy życzliwości, kiedy już potwierdziła, że jest w odmiennym stanie. Na TeleKamerach 2020 po raz pierwszy pojawiła się publicznie, odkąd wiadomo, że spodziewa się dziecka. Wyglądała zachwycająco.

Kolejną gwiazdą, która niedawno potwierdziła doniesienia, że będzie mamą jest Katarzyna Glinka, która, mimo widocznych już krągłości, dopiero niedawno zdecydowała się publicznie ogłosić swój stan. Na gali w Teatrze Polskim pojawiła się w towarzystwie swojego partnera, Jarosława Bienieckiego. Wyglądała pięknie.

TeleKamery 2020: Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży

Marta Żmuda Trzebiatowska niechętnie pojawia się publicznie i to jest jej pierwsze wyjście od czasu ogłoszenia ciąży. Jest nominowana do TeleKamery 2020 w kategorii Aktorka, więc naturalnym wydawało się to, że będzie obecna na gali.

Jak już przybyła, tak zachwyciła zebranych swoim wyglądem. To, że jest piękną kobietą, to nie ulega wątpliwości, ale sukienka, którą wybrała jeszcze bardziej podkreśliła jej niezwykłą urodę, a ciążowy brzuszek dodawał jej niezwykłego uroku.

Żmuda Trzebiatowska postawiła na długa do ziemi, elegancką suknię, z prostym dołem w jednolitym, czarnym kolorze i ciekawą górą, która uszyta była z tkaniny w drobne groszki, a dodatkowo ozdobiona była bufiastymi rękawkami. Opięta kreacja ładnie eksponowała ciążowe krągłości aktorki.

Fryzura, makijaż i dodatki dopełniły tego pięknego obrazu. Marta wyglądała obłędnie, a odmienny stan ewidentnie bardzo jej służy.

TeleKamery 2020 – Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka jest już mamą 8-letniego Filipa, niebawem urodzi kolejnego potomka. Ojcem jej drugiego dziecka jest jej narzeczony, Jarosław Bieniecki. Para pojawiła się na czerwonym dywanie podczas uroczystej gali TeleKamery 2020.

Kasia Glinka, w obcisłej, długiej, czerwonej, brokatowej sukience wyglądała bosko. Kreacja była cała zabudowana i miała ciekawie zbudowane rękawy z ciekawym wykończeniem na ramionach. Do tego dobrała kuferkową, małą torebkę i szpilki w cielistym kolorze.

Włosy wyprostowała i pozostawiła rozpuszczone. Opalona skóra i delikatny makijaż pięknie komponowały się z kolorem kreacji. Krój sukienki pozwolił dostrzec pięknie już zarysowany brzuszek.

Aktorka pojawiła się w towarzystwie niezwykle eleganckiego Jarosława Bienieckiego. Mężczyzna w szarym, prążkowanym garniturze, fioletowym krawacie i brązowych butach wyglądał bardzo dobrze.

Zobacz także: TeleKamery 2020 – kreacje gwiazd na gali: Julia Wieniawa, Cleo, Katarzyna Skrzynecka, Marcelina Zawadzka [ZDJĘCIA]


Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży – TeleKamery 2020

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×