Wyciekły szczegóły dotyczące ślubu Kasi Glinki! Ceremonia za granicą wstrząśnie całym show-biznesem!

Kasia Glinka - ślub we Włoszech

Kasia Glinka - ślub we Włoszech

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki tworzą związek, który budzi duże zainteresowanie w mediach. Rąbka tajemnicy zakochani uchylają w mediach społecznościowych, a czasem na łamach kolorowej prasy. Zobaczcie, jaką niespodziankę szykują.

Kasia Glinka i Jarosław Bieniecki zaręczyli się w połowie lutego. Para spędza ze sobą bardzo dużo czasu. Ich ulubionym miejscem wypoczynku są Włochy. Są niewątpliwie bardzo w sobie i zakochani i niewykluczone, że ich związek zakończy się romantycznym ślubem. Swego czasu Kasia Glinka napisała na Instagramie:

Kochani kolorowa prasa donosi o tym, że „kocham na plaży” i nie zasłaniam się parawanem, otóż uprzejmie donoszę, że kocham nie tylko na plaży i na piasku, ale również w górach, na spacerze, kiedy biegam, czytam, uczę się roli, kiedy robię obiad, odbieram dziecko ze szkoły, bawię się z nim, jestem w kinie i w ogóle wszędzie gdzie jestem :):)  (…)

Pojawiły się też spekulacje na temat ewentualnego drugiego ślubu gwiazdy. W tygodniku Świat i ludzie znaleziono informację, że para zdecydowała się na kameralną uroczystość za granicą, a w Polsce odbędzie się przyjęcie weselne. Dla Glinki będzie to już drugi ślub, z ojcem swojego syna, Filipa, rozwiodła się 4 lata temu.

Z obecnym partnerem, biznesmenem Jarosławem Bienieckim, Kasia spotyka się od ponad roku. Jest bardzo przystojny, a co ważniejsze, dzielą wspólne pasje: sport, podróże i sztukę. Mężczyzna często jest widywany na spektaklach aktorki w Teatrze Kwadrat. Widać, że nie lubi się rozstawać z piękną narzeczoną.

Widać, że para chce stworzyć rodzinę. Biznesmen dobrze rozumie się z synem aktorki, sam ma też dwoje dzieci z poprzedniego związku, jak podaje Świat i ludzie. Życzymy parze wielu lat w miłości!

Zobacz: 42-letnia Kasia Glinka pokazała swoje muskularne ciało w seksownym bikini! Aktorka ma figurę jak Anna Lewandowska!

Zobacz: Gwiazdy na pokazie mody w Krakowie: Edyta Herbuś, Karolina Szostak, Kasia Glinka, Ewa Minge

Zobacz: Seksowna Kasia Glinka na koniec roku zafundowała sobie szaloną fryzurę! Teraz wygląda bardzo egzotycznie!

 


Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Kasia Glinka z partnerem na gali Szlachetnej paczki

Kasia Glinka – TeleKamery 2019

Kasia Glinka – TeleKamery 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×