Szukaj

Oscary 2021. Gwiazda bez makijażu i w kapciach odebrała nagrodę. Postawiła na naturalność i skupiła na sobie uwagę świata

Oscary 2021: Frances McDormand bez makijażu

Oscary 2021: Frances McDormand bez makijażu

Oscary 2021. Jedna z aktorek postawiła na bardzo odważną stylizację – na scenie pojawiła się w klapkach i bez makijażu. Jak się zaprezentowała?

Oscary 2021 przeszły do historii. 25 kwietnia wręczono jedne z najważniejszych wyróżnień w świecie filmu. Trafiły one m.in. do aktorów, scenarzystów oraz reżyserów. Gwiazdy nie zawiodły i tego wieczoru prezentowały szałowe kreacje od topowych projektantów. Odbyła się prawdziwa rewia mody, na której dominowały eleganckie suknie, a także dobrze skrojone smokingi.

To wydarzenie nie umknęło krytykom mody. To oni wyłonili najpiękniejsze stylizacje, do których zaliczyli te noszone przez gwiazdy takie jak m.in. Carey Mulligan, Zendaya oraz Margot Robbie. Niektóre znane osoby nie popisały się jednak swoimi ubraniami. Lista osób, które zapisały na swoim koncie modową wpadkę jest naprawdę długa.

Zobacz też: Oscary 2021 – kreacje gwiazd i wyniki. Kto zgarnął statuetkę?

Oscary 2021: Frances McDormand w klapkach i bez makijażu

Nie wszystkie gwiazdy podążają za trendami. Niektóre starają się zachować swój własny styl. Na taki krok zdecydowała się Frances McDormand, aktorka, która na swoim koncie zapisała fenomenalną rolę w Nomadland. Gwiazda znana jest z tego, że sprzeciwia się operacjom plastycznym i wszelkim upiększeniom. W jednym z wywiadów stwierdziła, że to nie przeszkodzi jej stać się najlepszą:

Byłam za stara, za młoda, za gruba, za szczupła, zbyt blond i zbyt ciemnowłosa. W końcu stwierdziłam, okej, pewnego dnia będziecie szukać takiej, która jest za i to będę ja – komentowała aktorka cytowana w Wysokich obcasach. 

Talent aktorski Frances doceniają krytycy. To oni przyznali jej Oscara w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa. Gwiazda, gdy pojawiła się na scenie, przyciągnęła uwagę swoim wyglądem.  Postawiła na długą do ziemi, czarą suknię ze wstawkami przy rękawach. Na twarzy nie miała ani grama makijażu, a zamiast niebotycznych szpilek, sięgnęła po płaskie klapki. Nawet w takim stroju prezentowała się oszałamiająco.

Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand – Oscary 2021

To trzeci Oscar, który trafił na konto Frances. Pierwszego zdobyła ćwierć wieku temu za rolę w Fargo. Drugiego w 2018 roku za niezapomnianą kreację w Trzech billboardach za Ebbing.


Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand - Oscary 2021

Frances McDormand - Oscary 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×