Szukaj

Oscary 2021: Oto NAJGORSZE kreacje. Oj, było w czym wybierać

Oscary 2021 - najgorsze kreacje

Oscary 2021 - najgorsze kreacje

Podczas tegorocznego rozdania Oscarów nie wszystkie sławy błysnęły na czerwonym dywanie. Niektóre kreacje na zawsze zapiszą się w historii tej imprezy, lecz nie ze względu na zachwyty, jakie wzbudziły. Zobaczcie, które gwiazdy wyglądały najgorzej.

Rozdanie Oscarów 2021 już za nami. Minionej nocy po raz 93. zostały wręczone statuetki przyznawane przez Amerykańską Akademię Filmową. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość wyglądała zupełnie inaczej niż w poprzednich latach.

Uczestników gali obowiązywał ścisły reżim sanitarny. Każdy, kto chciał się pojawić na czerwonym dywanie, musiał przejść test na koronawirusa. Przed wejściem obowiązywał również pomiar temperatury. Lista gości została bardzo mocno okrojona, a w Union Station znalazło się jedynie 170 osób. W tym roku było również wyjątkowo dużo nominacji do tych prestiżowych nagród. Pod uwagę brano bowiem produkcje z ostatnich dwóch lat.

Chociaż na imprezie nie pojawiło się tyle sław co zazwyczaj, to i tak mogliśmy podziwiać wiele kreacji na czerwonym dywanie. Niestety nie wszystkie z nich zachwyciły fanów i oczywiście nie obyło się bez wpadek, jak to bywa na tego typu imprezach.

Oscary 2021: Najgorzej ubrane gwiazdy

Od ponad roku gwiazdy mają niewiele okazji do tego, by zaprezentować się przed fanami w uroczystym wydaniu. Znaczna część ważnych imprez była odwołana i dopiero od kilku tygodni organizatorzy znowu decydują się na to, by powrócić na czerwony dywan. Dla celebrytów jest to okazja, by zabłysnąć przed fotoreporterami. Na tegorocznej oscarowej gali nie wszystkim się to jednak udało.

Stylizacje z Oscarów zawsze są brane pod lupę przez fanów. To jedna z najważniejszych imprez w show-biznesie, dlatego na czerwonym dywanie możemy zobaczyć kreacje od największych projektantów. Niestety nie wszyscy błyszczą w świetle aparatów, a niektóre gwiazdy zapiszą się w historii ze względu na modową wpadkę.

Z kreacją nie trafiła niestety 36-letnia gwiazda, Andra Day. Niemal od razu została okrzyknięta najgorzej ubraną aktorką na gali. To wszystko przez złotą suknię, która odsłoniła zdecydowanie zbyt dużo. Spódnica z rozcięciem do samych pośladków i zbyt krótki top nie były najlepszym pomysłem na czerwony dywan.

Andra Day - Oscary 2021

Andra Day – Oscary 2021

Laura Dern natomiast pojawiła się na gali w przypominającej okrzykniętą złą sławą sukienkę Björk, w kształcie łabędzia. Nie brakowało też nietypowych dodatków, jak torebka w kształcie krewetki, którą zabrała ze sobą scenarzystka Erica Rivinoja.

Laura Dern – Oscary 2021, kreacja: Oscar de la Renta

Laura Dern – Oscary 2021, kreacja: Oscar de la Renta

W naszej galerii zobaczycie zdjęcia najgorzej ubranych gwiazd: Andra Day, Laura Dern, Kori Rae, Elvira Lind, Bianca Oana, Celeste Waite, Ashley Fox, Erica Rivinoja, Eryn Krueger Mekash, Dana Murray, Questlove.

Ranking powstał w oparciu o publikacje przygotowane przez krytyków mody amerykańskiej i brytyjskiej edycji magazynu Vogue.


Kori Rae- Oscary 2021

Kori Rae- Oscary 2021

Elvira Lind - Oscary 2021

Elvira Lind - Oscary 2021

Bianca Oana - Oscary 2021

Bianca Oana - Oscary 2021

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×