Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!
Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i TA stylizacja… Nowe zdjęcia wprawiają w osłupienie!

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż na głowie, i...

Tak teraz wygląda Agnieszka Chylińska. Nowa fryzura, tatuaż...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss
To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych dziewczyn księcia Williama! Wszystkie wyglądają jak miss

To one mogły być na miejscu Kate! Oto siedem najpiękniejszych byłych...

To one mogły być na miejscu Kate! Oto...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!
Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli na jej widok!

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną córkę! Fotoreporterzy oszaleli...

Mentorka z „Projektu Lady” pokazała światu swoją piękną...

Dziś czwartek, 21.06.2018

Dawno niewidziana Ola Kwaśniewska zadała szyku na imprezie. Przyćmiła nawet swoją stylową mamę!

Ola Kwaśniewska i Jolanta


Ola i Jolanta Kwaśniewskie na imprezie

Aleksandra i Jolanta Kwaśniewskie rzadko pojawiają się na wydarzeniach publicznych, najczęściej uczestniczą w imprezach, które organizują ich przyjaciele, albo wiążą się ze wsparciem szczytnego celu. Tym razem była Pierwsza Dama i jej znana córka uczestniczyły w prezentacji nowości kosmetycznych. Obie prezentowały się niezwykle stylowo, w końcu zarówno Jolanta, jak i Aleksandra słyną z miłości do klasyki – bazowe kolory, klasyczne kroje i skromne, ale stylowe dodatki to ich znaki rozpoznawcze. Jak ubrały się tym razem?

Pani Jolanta słynie ze swoich stylizacji. Była Pierwsza Dama zawsze ubiera się elegancko i ze smakiem, a za czasu prezydentury Aleksandra Kwaśniewskiego reprezentowała Polskę naprawdę godnie. Tym razem również nie zawiodła w kwiecistej czarnej tunice, szykownych spodniach i beżowych szpilkach. Swoją stylizację wykończyła czarną, pikowaną torebką na długim łańcuszku i srebrnym zegarkiem. Wisienką na torcie była czerwona szminka, która pięknie spinała wszystko w całość. Wyglądała naprawdę znakomicie, ale córka zdołała ją przyćmić.

USA ma Melanię Trump, a my Jolantę Kwaśniewską! Te nieziemskie kreacje Pierwszej Damy przeszły do historii! Same perełki!

Ola Kwaśniewska w rudej sukience

Ola, która na salonach bywa sporadycznie, pokazała się w bardzo energetycznej i wakacyjnej stylizacji. Postawiła na soczyste kolory – ruda sukienka o szlafrokowym kroju podkreśliła jej talię, odsłoniła zgrabne nogi i wyeksponowała zgrabną sylwetkę. Do sukienki dobrała czarno-beżowe szpilki, czarne puzderko z pomarańczowym wzorkiem i duże, rzucające się w oczy kolczyki. Stylizacje dopełnia delikatnym makijażem.

Która z nich wypadła lepiej?

Ola Kwaśniewska wprawiła fanów w osłupienie! Pokazała zdjęcie z młodości swojej mamy i wszyscy oniemieli! „Nie poznałabym!”

Kuba Badach zrobił piękną fotkę Oli Kwaśniewskiej owiniętej w kołdrę! „Drżyjcie lodowce, renifery, niedźwiedzie”

Ola Kwaśniewska odpicowała się na Wielkanoc, ale Kuba Badach kompletnie ją przyćmił! „Mucha nie siada!”

Agata Duda czy Jolanta Kwaśniewska? Która pierwsza dama ma lepszy styl?Komentarzy: 4


Gość 2604 | 13 czerwca 2018, 14:36

Zgadzam się Pani Prezydentowi to klasa i elegancja we wszystkim, nie jakaś marionetka bez własnego zdania i wypowiedzi jedynie sztucznie uśmiechając, takiej Prezydentowej Polska już mieć nie bedzie


Arystokrata | 13 czerwca 2018, 14:15

Jolanta Kwaśniewska to kobieta z klasą, obyta w świecie i towarzystwie. Chodzi mi zarówno o klasę w wyglądzie ale przede wszystkim w wypowiadaniu się i działaniu.


Gość | 13 czerwca 2018, 13:43

Obie Kwachowe , to klasa Babki.


Yulita | 13 czerwca 2018, 01:37

Pani Prezydentowej NIGDY nie da się PRZYCMIĆ !!!. Pani Jolanta Kwaśniewska, to kobieta pełna STYLU, PIĘKNA, GRACJI i GESTU. To kobieta SZYK , KLASA i ELEGANCJA !!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×