Szukaj

Barczysty Michał Szpak jak muśnięta czekoladą śliwka na finale „The Voice”. Co za tapir!

Michał Szpak

Michał Szpak

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland wystąpi w szałowej stylizacji. Mamy zdjęcia.

Ze względu na epidemię koronawirusa w Polsce, produkcja programu The Voice of Poland zmieniła nieco zasady jedenastej edycji. W trosce o bezpieczeństwo występujących uczestników, a także wszystkich osób zaangażowanych w show, odbędą się trzy odcinki finałowe. Każdy z nich zostanie nagrany wcześniej. W studiu nie będzie publiczności.

W przeciwieństwie do poprzednich wydań, to jurorzy mają decydujący głos i decydują, kto ostatecznie stanie do walki w wielkim finale. Ostatni odcinek programu odbędzie się 5 grudnia. Właśnie wtedy dowiemy się, do kogo trafi statuetka i tytuł najlepszego głosu w Polsce. Zwycięzca dostanie również 100 tys. złotych i podpisze kontrakt płytowy z Universal Music Polska.

Michał Szpak podczas drugiego finału The Voice of Poland 11

Zanim okaże się, kto wygra The Voice of Poland 11, w programie pojawi się mnóstwo dobrej muzyki. Tę widzowie będą mogli już usłyszeć w najbliższą sobotę o godzinie 21:00. Uczestnicy z drużyn Tomsona i Barona, Edyty Górniak, Urszuli Dudziak i Michała Szpaka zrobią wszystko, by przekonać do siebie jurorów.

Oprócz niesamowitych głosów, w programie nie zabraknie też ciekawych stylizacji. Na taką postawi m.in. Edyta, która olśni uczestników swoją cekinową kreacją i odblaskowymi kozakami. Zdjęcia możecie zobaczyć tutaj. Kreatywnym strojem pochwali się także Michał Szpak.

Muzyk pojawi się we fioletowo-czarnej marynarce, zapinanej na zamek, która ma oryginalne wstawki na ramionach, przez co jego barki nabrały wręcz monstrualnych rozmiarów. Dopasował do niej ciemne spodnie z lekko rozkloszowanymi nogawkami. Wybrał też buty, które kolorem nawiązują do górnej części ubrania. W takim komplecie Michał wygląda nie tylko stylowo, ale także bardzo apetycznie. Na pierwszy rzut oka kojarzy się nam z nasza ulubioną śliwką w czekoladzie.

Piosenkarz sięgnął też po biżuterię — srebrny naszyjnik, bransoletki, a także pierścionki. Postawił na mocno podkreślone oko i tair włosów. Trochę tu z Tiny Turner, trochę z Mel B ze Spice Girls – efekt jak najbardziej spektakularny.

Zdjęcia w galerii. Drugi finałowy odcinek The Voice of Poland już w najbliższą sobotę o 21.00 w TVP2.

W ilu edycjach The Voice of Poland Szpak był jurorem?

Warto wspomnieć, że jest to czwarta edycja, w której Michał Szpak jest jurorem. Po raz pierwszy w czerwonym fotelu zasiadł w ósmej edycji, która odbyła się w 2017 roku. Właśnie wtedy doprowadził do zwycięstwa Martę Gałuszewską. W kolejnych dwóch edycjach jego podopieczni zajęli drugie miejsce.


Michał Szpak podczas finałowego odcinka The Voice of Poland

Michał Szpak podczas finałowego odcinka The Voice of Poland

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak podczas drugiego finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak podczas finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Michał Szpak podczas finałowego odcinka The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×