Szukaj

Finał „The Voice”: Edyta Górniak kusi na potęgę w cekinowej mini. Od jej ud nie da się oderwać wzroku

Edyta Górniak – fianł – The Voice of Poland

Edyta Górniak – fianł – The Voice of Poland

Edyta Górniak w kolejnym odcinku The Voice of Poland zachwyci swoją stylizacją. Gwiazda wskoczyła w cekinowy kombinezon mini, który potrafi rozpalić wyobraźnię. I jeszcze te obłędne kozaki!

The Voice of Poland to program, który cieszy się niesamowitą popularnością wśród widzów. Dowodem tego jest już 11. edycja muzycznego show, która zmierza ku końcowi. Przypomnijmy, że program składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są Przesłuchania w ciemno. Trenerzy są zdani jedynie na swój słuch. Nie mogą zobaczyć uczestników, ani niczego się o nich dowiedzieć. Wokaliści muszą ich oczarować swoim głosem.

W tej edycji na trenerskich fotelach zasiadają: Michał Szpak, Tomson i Baron, Urszula Dudziak i Edyta Górniak. Ostatnia z gwiazd wzbudza największe zainteresowanie wśród uczestników. Edyta już po raz kolejny wciela się w rolę jurorki. Legenda Eurowizji znana jest z ogromnego zaangażowania i wielu emocji, których nie ma zamiaru ukrywać w programie. Nie raz w jej oczach pojawiały się łzy wzruszenia. Artystka za każdym razem zachwyca też swoimi stylizacjami.

Finał The Voice of Poland. Edyta Górniak w cekinowej mini i kozakach

Przed nami kolejny odcinek finałowych zmagań (TVP2, godzina 21.00). Program wkroczył do kolejnego etapu odcinków na żywo. Wokaliści ćwiczą już pod okiem swoich trenerów i dostają od nich całą masę cennych wskazówek. Niestety jest to też czas eliminacji kolejnych uczestników. Już w tę sobotę program opuści jedna osoba z każdej drużyny. O tym kto przejdzie dalej i będzie mógł zaprezentować telewidzom kolejną piosenkę, dowiemy się w sobotni wieczór.

Edyta Górniak to gwiazda największego formatu. Od lat zachwyca nie tylko swoim głosem, ale także niebywale smukłą sylwetką. Podczas programu zawsze prezentuje nienaganny styl. W sobotnim odcinku zobaczymy ją w cekinowym kombinezonie z krótkimi nogawkami, który idealnie podkreśli jej zgrabne nogi. Krój mini w jej przypadku jest idealnym wyborem.

Na uwagę zasługują także błyszczące srebrne kozaki Edytki, które sięgają aż za kolano. Nowe upięcie włosów i soczysta różowa pomadka na ustach zdecydowanie dopełniają całej stylizacji, nadając jej charakteru. Tego wieczoru gwiazda zdecydowanie będzie błyszczeć. Dobrze, że jej uda zasłania pulpit ze słynnym przyciskiem, inaczej ciężko byłoby oderwać od nich wzrok.

Edyta jest po prostu jak wino!


The Voice of Poland Edyta Górniak

The Voice of Poland Edyta Górniak

Edyta Górniak – finał The Voice of Poland 11

Edyta Górniak – finał The Voice of Poland 11

Edyta Górniak – finał The Voice of Poland 11

Edyta Górniak – finał The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×