Szukaj

Małgorzata Rozenek w szałowym płaszczu opuszcza studio „DDTVN”. Uwagę kradnie jej droga torebka. Cudo!

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w poniedziałek pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN, gdzie promowała finał programu Projekt Lady. Na jaką stylizację postawiła? Zdjęcia paparazzi obiegły media. 

Małgorzata Rozenek w tym roku została mamą po raz trzeci. Powitała na świecie synka, dla którego wraz z Radosławem Majdanem wybrali imię Henio.

Gwiazda krótko po porodzie wróciła do pracy. Pojawiła się na planie piątej edycji Projektu Lady. Produkcja zapewniła Rozenek najlepsze warunki. Zamieszkała w Rozalinie, gdzie nagrywano show. Towarzyszyła jej cała rodzina:

Rozalin jest pięknym pałacem, pięknym parkiem. Więc przenieśliśmy się na ten czas w takie bajkowe miejsce. Faktycznie mam jedną aktywność zawodową dziennie. Karmie Henia, więc ta aktywność nie może trwać dłużej niż 3 godziny. Dzięki temu udaje mi się łączyć tą pracę zawodową z wychowaniem małego Henia – powiedziała Małgosia w wywiadzie dla Jastrząb Post.

Od kilku tygodni są emitowane nowe odcinki programu. Piąta edycja zbliża się jednak ku końcowi. Już w poniedziałek, 23 listopada o godzinie 22:30 zostanie wyemitowany finał. Wiadomo, że Rozenek z tej okazji sięgnęła po piękną suknię. Pewne jest też to, że szansę na główną wygraną mają: Dagmara Czerwińska, Samanta Rachuba oraz Marcelina Herzyk.

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN. Jak wygląda?

By jak najlepiej wypromować odcinek finałowy, Małgorzata Rozenek w poniedziałkowe południe, kilka godzin przed jego premierą, pojawiła się w studiu Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą podsumowywała minioną serię, zachęcała widzów, by obejrzeli ostateczne starcie pań walczących o tytuł damy.

Gdy Perfekcyjna opuściła studio, stanęła oko w oko z fotoreporterami. Zachwyciła ich swoją stylizacją, na którą składają się markowe ubrania. Sięgnęła po czarny płaszcz ze srebrnymi wstawkami od Mach&Mach. Dobrała do niego skórzane buty sięgające za kostkę stworzone przez Gino Rossi. Postawiła też na czarną torebkę od Burberry, której cena to wydatek sięgający rzędu kilku tysięcy złotych.

Podoba się Wam Małgorzata Rozenek w takim wydaniu?


Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×