Małgorzata Rozenek cała w czerni promuje swoją fundację. Pokazała najgorętsze trendy. Tak teraz ubierają się stylowe kobiety

Małgorzata Rozenek promowała na konferencji swoją fundację. Na spotkaniu z mediami pojawiła się w nienagannym stylu. Jak się zaprezentowała?

Małgorzata Rozenek urodziła się w 1978 roku. 43-latka ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W 2012 roku nawiązała współpracę z Grupą TVN. W latach 2012-2014 prowadziła format Perfekcyjna pani domu. Widowisko przyniosło jej ogólnopolski rozgłos. „Perfekcyjna” prowadziła lub współprowadziła w kolejnych latach programy, takie jak m.in.: Piekielny hotel, Projekt Lady, W dobrym stylu, Warsztat urody, Poczuj się jak Małgosia Rozenek Rozenek cudnie chudnie.

W latach 2003-2013 była żoną aktora Jacka Rozenka. Para ma razem dwójkę synów: Stanisława Tadeusza. Od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem. Pobrali się po trzech latach związku. W 2020 roku urodził się ich synek: Henryk. Dziecko jest oczkiem w głowie rodziców. Rodzina jest w trakcie projektowania nowego domu.

Nowe lokum to nie jedyna nowość w życiu Małgosi Rozenek. Celebrytka założyła swoją fundację. Na jej konferencji pojawiła się w nienagannej kreacji.

Małgorzata Rozenek otwiera fundację. Na konferencji pokazała się w najgorętszych trendach

W Elektrowni Powiśle w Warszawie odbyła się konferencja prasowa Fundacji MRM Małgosi Rozenek. Fundacja skupia się na destygmatyzacji in-vitro i pomocy w leczeniu niepłodności. Założycielka ruchu nie ukrywa, że rodzicielstwo zawdzięcza właśnie zastosowaniu metody in-vitro. Małgosia pojawiła się na spotkaniu cała „na czarno” – w lakierkach z niewielkim obcasem, w spodniach z szerokimi nogawkami, w koszulce zasłaniającej dekolt i w urokliwym żakiecie. Fotki jej looku możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Podczas konferencji miały miejsce dyskusje ze specjalistami. Fundacja Rozenek zdecydowała się  poprowadzić Kampanię Społeczną Wspólny Język. Ma ona na celu edukowanie i uwrażliwianie ludzi na temat niepłodności. Organizacja i specjaliści podjęli się ponadto stworzenia specjalnego poradnika, w którym pokażą, jak prawidłowo poruszać ten temat. Fundacja MRM zobowiązała się do wspierania  par, które nie mają możliwości samodzielnego skorzystania z badań diagnostycznych i sfinansowania kosztownych procedur.

Konferencję poprowadziła dziennikarka Renata Kim z tygodnika Newsweek Polska. Uczestniczyli w niej m.in. lekarze Grzegorz Południewski i Katarzyna Kozioł.

Moim wielkim marzeniem jest, by wróciły czasy, w których państwo pomaga i refunduje choć część jej kosztów. Wsparcie państwa jest niezwykle ważne, przecież nie powinno się zostawiać swoich obywateli samych sobie. Niepłodność to choroba, której leczenie w cywilizowanym świecie jest wspierane – już wcześniej zapowiedziała Małgorzata Rozenek.

Małgosia pochwaliła się też przebiegiem konferencji na Instagramie. Zamieściła tam kilka zdjęć z wydarzenia. Cały wpis celebrytki zamieszczamy niżej.

Zdjęcia opatrzyła następującym opisem:

Kochani, chciałam z całego serca podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji. (…) Dziękuję za podzielenie się Waszą olbrzymią wiedzą i doświadczeniem. Wierzę, że nasza współpraca pozwoli na pomoc wielu parom, które marzą o rodzicielstwie.

Mamy nadzieję, że marzenia Małgorzaty się ziszczą i jej fundacja pomoże jak największej liczbie związków.


Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Małgorzata Rozenek promuje nową fundację

Komentarze

 • Gość. pisze:

  Uwielbiam panią Gosię.Pozdrawiam

 • Gość.Gosc. pisze:

  Uwielbiam panią Gosię.Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Ekspertka od wszystkiego i.od niczego. Fakt, ze3 ciaze byly z in vitro nie czyni z niej znajaca temat. To tak, jakby pacjent po iperacji wyrostka uwazal, ze jest wybitnym chirurgiem

 • Gość Wiedzma pisze:

  Oczywiście ,że on vitro nie leczy niepłodności .Fundacja Goni to dla niej dodatkowy dochód ,sposób na podatki.Napewno nie robi tego tak za darmo.Gośka wymądrza się bo przeciez mądrzejsza od lekarzy.

 • Całość raczej seksualnie watpliwa pisze:

  Był butik, konferencja , i najgorsze to chyba te igraszki sztuczna twarz,sztuczne zeby,peruka lub szczepy,sztuczne cycki, krzywe nogi jak wykruszone klubowe chociaż tutaj była demonstracja ulubionych butów majdana , i to przykład cytuję atrakcyjnie i pociągająca partnerka

 • Sprawdzony dawca pisze:

  Zwykła inseminacja + dawca, sztuczne zapłodnienie

 • Gość pisze:

  Invitro nie leczy niepłodności, a omija problem by kobieta zaszła w ciążę. Same próby, często wielokrotne i nieudane to biznes.

 • GośćJan pisze:

  ona takie bzdety gada straszne

 • GośćEwa pisze:

  co za bzdury gada

 • Gośćola pisze:

  Co za tepa baba co ona bredzi za bzury

 • Gość pisze:

  No wreszcie odpowiednia długość spodni

 • Kasia pisze:

  Brawa dla pani Małgosi pozdrawiam

 • Gość Nina pisze:

  Invitro nie powinno być refundowane. NFZ powinien natomiast refundować leczenie raka nawet drogimi lekami (zwłaszcza dzieci), aby rodzice nie musieli zbiórek pieniędzy robić. Jeśli ktoś nie potrafi zajść w ciążę to trudno (tak chciała widocznie natura).

  • Gość pisze:

   A jeżeli u kogoś pojawi się rak,to też tak chciała natura.Trudno

  • Gość pisze:

   Natura też chciała aby ktoś zachorował na raka, natura też chce aby ludzie umierali, wszystko czym zajmuje się medycyna jest przeciw naturze…

 • Gość Celina pisze:

  Kobieto co ty gadasz InVitro to nie jest metoda za pomocą której leczy się nie płodność jeszcze nikogo nie wyleczoną tą metodą.To jest po prostu sposób na zajście w ciążę jeżeli oczywiście będzie miało się to szczęście.No niestety taka jest prawda.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×