Księżna Kate promuje jesienne trendy. W zachwycającej błękitnej kreacji wyglądała bezbłędnie, ale naszą uwagę przykuło coś innego

Księżna Kate, w czwartek pojawiła się w otwarciu National Emergencies Trust, niezależnej organizacji charytatywnej. Z tej okazji żona Williama wybrała niebieską kreację, która przyciągała uwagę. Tym razem to nie sukienka była na pierwszym planie. 

Księżna Kate, to jedna z popularniejszych członkiń rodzin królewskich na świecie, która cieszy się sporą popularnością wśród fanów. Ku ich uciesze, żona Williama samodzielnie lub u boku męża pojawia się podczas różnych mniej lub bardziej prestiżowych wydarzeń.

Zobacz: Księżna Kate przełamała złą passę po księżnej Dianie. Królowa Elżbieta II odetchnęła z ulgą

Księżna Kate podczas otwarcia NET. W co się ubrała?

Tak było w czwartek, 7 listopada, kiedy księżna wybrała się na inauguracji National Emergencies Trustczyli niezależnej organizacji charytatywnej, zapewniające reagowanie w przypadku katastrof w Wielkiej Brytanii. Z tej okazji żona Williama wybrała przyciągającą spojrzenia stylizację.

Dużą rolę odgrywała w niej sukienka. Księżna włożyła błękitną kreację od Eponine London, która miała zabudowany dekolt i kończyła się lekko przed kolanem. Dzięki temu, że w pasie była przewiązywana paskiem, wyszczuplała sylwetkę Kate.

Zobacz: Meghan czy Kate? Brytyjczycy wskazali najmniej lubianą księżną. Wyniki ankiety są wręcz szokujące

Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust. Jak wyglądała?

Swój wygląd dopełniła pasującymi, czarnymi butami na obcasie, a także parą wspaniałych, diamentowych i szafirowych kolczyków, dopasowanymi do jej pierścionka zaręczynowego, który wcześniej należał do jej zmarłej teściowej księżnej Diany. Zdecydowała się na naturalny makijaż, z brzoskwiniowym różem, ustami w kolorze nude, a także miękkim, brązowym eyelinerem.

Naszą uwagę przykuły jednak włosy, które zostały zakręcone w fale w stylu glam, które zostały bardzo podniesione. Mega efekt. Wyglądała idealnie, jak modelka z reklamy. Tak pięknie uczesana nie była nawet na swoim ślubie.

Księżna Kate - makijaż, inauguracja NET

Księżna Kate postawiła na naturalny makijaż. Jak wyglądała podczas inauguracji NET?

Wyglądała świetnie. Zresztą nie pierwszy raz. Żona Williama znana jest z tego, że zazwyczaj wybiera stylizacje idealnie dobrane do swojej sylwetki, w których wygląda zachwycająco. Jej styl stanowi inspirację dla wielu kobiet na cały świecie.

Zobacz: Kate i książę William podpisali pakt przed ślubem. Czego dotyczył? Dopiero teraz wszystko wyszło na jaw

 


Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate na na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate w niebieskiej sukience na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate w niebieskiej sukience na inauguracji National Emergencies Trust

Księżna Kate pierścionek i torebka - inauguracja NET

Księżna Kate pierścionek i torebka - inauguracja NET

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×