Księżna Kate w dniu premiery swojej książki zadała szyku w eleganckim płaszczu. Nie możemy oderwać wzroku od jej szczupłej sylwetki

Księżna Kate

Księżna Kate

Księżna Kate wydała książkę Hold Still, która właśnie trafiła do sprzedaży. W dniu premiery zadała szyku w bardzo eleganckiej stylizacji. Jak wyglądała?

Odkąd księżna Kate poślubiła Williama i dołączyła do rodziny królewskiej cieszy się sporą popularnością. Fani wzorują się stylizacjami, które nosi, komentują jej aktywność w sieci, a także śledzą jej działania. Niedawno światło dzienne ujrzał projekt, nad którym pracowała od kilku miesięcy.

Mowa o albumie Hold Still, który pokazuje, jak Brytyjczycy spędzają czas pandemii koronawirusa. Żona Williama zadbała m.in. o oprawę literacką. Napisała wstęp, w którym przekonuje, że ostatnie miesiące to nie tylko czas wyzwań, którym trzeba było stawić czoła, ale także niesamowitych gestów dobroci:

Gdy wspominać będziemy pandemię Covid-19 w przyszłych dekadach, będziemy z pewnością pamiętać o wszystkich wyzwaniach, którym musieliśmy stawić czoła – o tych, którzy odeszli, o izolacji od naszych najbliższych i wysiłku służb ratunkowych. Ale będziemy pamiętać również pozytywy: niesamowite gesty dobroci, bohaterów bez peleryn, i to, jak wszyscy zaadaptowaliśmy się do tego nowego życia.

Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz projektów wspierających rozwój sztuki i świadomości na temat zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii.

Księżna Kate wydała książkę. Zrobiła fanom niespodziankę

Książka Kate trafiła do sprzedaży w piątek, 7 maja. W dniu premiery księżna przygotowała dla fanów rodziny królewskich niespodziankę. Zostawiła jedną kopię publikacji na terenie Pałacu Buckingham, o czym poinformowała na Instagramie. Przekazała, że kolejne egzemplarze zostaną umieszczone w innych miejscach Wielkiej Brytanii:

Aby uczynić tę aktywność jeszcze bardziej wyjątkową, wróżki książkowe, sędziowie Hold Still i autorzy ostatnich 100 zdjęć zostawiają kopie w miejscach, które dały im nadzieję podczas lockdownu. Ta specjalna książka, dokumentująca wyjątkową kolekcję fotografii, trafia dziś do sprzedaży w księgarniach w Wielkiej Brytanii oraz w internecie.

Księżna Kate w piątek odwiedziła The Royal London Hospital i National Portrait Gallery’s Archive. Postawiła na przepiękną stylizację. Ubrała się w czerwony płaszcz zapinany na guziki, pod który włożyła jasną sukienkę. Całość zdobiły dodatki: buty na obcasie w kolorze nude oraz zgrabna torebka.

Trzeba przyznać, że księżna Kate wyglądała przepięknie.


Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Księżna Kate w czerwonym płaszczu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×