Królowa życia w kapciach promuje książkę. Nawet one nie są byle jakie. Luksusowego obuwia pozazdroszczą jej inne gwiazdy

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska wiodła w przeszłości burzliwe życie, o którym postanowiła opowiedzieć na łamach swojej autobiografii. W poniedziałkowy wieczór odbyła się premiera książki. Jaką stylizację wybrała Królowa życia?

Dagmara Kaźmierska odkąd tylko pojawiła się w Królowych życia, wzbudza największe zainteresowanie widzów. Wszystko za sprawą jej burzliwej przeszłości. Nie od dziś wiadomo, że ma na swoim koncie wyrok pozbawienia wolności. Po latach postanowiła opowiedzieć o swoim bujnym życiu na łamach autobiografii. Od początku było wiadomo, że będzie hitem, ponieważ celebrytka zgromadziła wokół siebie rzeszę fanów.

Kaźmierska nigdy nie ukrywała, że w przeszłości była sprzątaczką w Niemczech, a później zakochała się w lokalnym gangsterze, na którego widok ludzie schodzili z drogi.

Wiedziałam, kto to jest. Każdy znał Kaźmierskiego. Był u nas królem, ale do rządzenia rękę miał ciężką. Wszyscy się go bali – napisała w książce.

Celebrytka słynie z zamiłowania do luksusu. Jest kolorowym ptakiem TTV i trudno jest przejść obojętnie obok jej szałowych stylizacji. Jak wyglądała na premierze swojej książki?

Dagmara Kaźmierska zachwyciła stylizacją na premierze swojej autobiografii

Z perspektywy czasu Królowa życia przyznała, że nigdy nie popełniłaby tych samych błędów. Po kilkuletniej izolacji za kratami więzienia postanowiła przejąć kontrolę nad swoim losem i skończyć z dawnym życiem.

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – mówiła jakiś czas temu.

W poniedziałek odbyło się spotkanie z autorką w Food Town w Fabryce Norblina w Warszawie. W trakcie można było wysłuchać jej rozmowy z Odetą Moro. Dagmara przygotowywała się do tego wystąpienia kilka godzin. Najpierw zadbała o fryzurę, później o staranny makijaż, a na końcu o zjawiskową kreację.

Pełna klasy Kaźmierska włożyła czarną, sięgającą do kostek sukienkę ze złotymi zdobieniami na dekolcie, na którą narzuciła skórzaną ramoneskę. Stylizację dopełniła ciężkimi, złotymi kolczykami w kształcie kół oraz gustowną torebkę. Na jej dłoniach nie mogło zabraknąć złotych pierścionków, a nadgarstki zdobiły liczne bransoletki i zegarek.

Uwagę zgromadzonych niezwłocznie przyciągnęło wybrane przez nią obuwie. Z uwagi na to, że królowa odniosła poważne obrażenia po wypadku samochodowym, musiała zrezygnować z noszenia szpilek. Te zamieniła na obszyte futrem klapki, które dodatkowo zdobiły perły.

Zdjęcia Dagmary znajdziecie w naszej galerii.


Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska - buty

Dagmara Kaźmierska - buty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×