Szukaj

Nowa torebka Karoliny Szostak to szczyt luksusu. Kosztuje sporo, ale pasuje do prawie każdej stylizacji

Karolina Szostak

Karolina Szostak

Karolina Szostak po wizycie w klinice stomatologicznej pokazała się na zdjęciu z luksusową torebką od Longchamp. Sprawdziliśmy, ile kosztuje model gwiazdy. To szczyt luksusu. 

Karolina Szostak ma za sobą spektakularną metamorfozę, dzięki której przez dłuższy czas była na okładkach plotkarskich gazet w naszym kraju. Jej sekret to dieta doktor Ewy Dąbrowskiej, w ramach której przez określoną liczbę dni je się posiłki owocowo-warzywne. Ta restrykcja jedzeniowa prowadzi do sporej utraty kilogramów. Jednak nie samą dietą człowiek żyje, Szostak jest również aktywna fizycznie. Sporo ćwiczy, a w wolnych chwilach delektuje się czarną kawą, która korzystnie wpływa na metabolizm.

Upływają miesiące, a Szostak nadal wygląda niczym gwiazda. Jej smukła sylwetka wciąż zachwyca, a ona dodatkowo podkreśla ją dopasowanymi stylizacjami. Największym powodzeniem cieszą się u niej buty i torebki. Ma ich sporo. Właśnie pochwaliła się nowym, luksusowym akcesorium.

Karolina Szostak pochwaliła się luksusową torebką

Karolina Szostak na co dzień pracuje jako dziennikarka działu sportowego telewizji Polsat. Pomimo pandemii koronawirusa nie przerwała pracy i regularnie pojawia się w studiu. Na wizji zachwyca formą i stylizacjami, ale także poza studiem robi furorę. Niezależnie czy wybiera klasyczną elegancję, czy strój sportowy, po prostu zawsze wygląda świetnie. Dzisiaj na jej profilu pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy nową torebkę gwiazdy, którą chętnie się pochwaliła.

Z hasztagów dowiadujemy się, że była w klinice stomatologicznej, gdzie sprawdzała stan swego uzębienia, po noszeniu aparatu ortodontycznego. Nie zapomniała także oznaczyć luksusowej marki małego, skórzanego cuda.

Nic dziwnego, że Karolina się nią pochwaliła. Model noszony przez gwiazdę marki Longchamp kosztuje ponad 4000 złotych i idealnie pasuje do wielu stylizacji. Torebka jest w pięknym odcieniu brązu, ma kształt prostokąta. Do niej dołączony jest podwójny pasek – krótki do ręki i długi, do zawieszenia na ramię. Posiada złote wykończenia, które sprawiają, że jest niezwykle stylowa.


Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Karolina Szostak z torebką Longchamp

Torebka Karoliny Szostak

Torebka Karoliny Szostak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×