Joanna Kurska na salonach w kreacji projektu Małgorzaty Rozenek! Żona prezesa TVP doceniła markę gwiazdy TVN. Sprawdzamy cenę i model

Joanna Kurska w koszuli od Rozenek

Joanna Kurska w koszuli od Rozenek

Joanna Kurska brylowała na imprezie u boku Jacka Kurskiego. Na Gali Ekstraklasy 2022 pojawiła się w koszuli z kolekcji marki Małgorzaty Rozenek. Jak wyglądała?

Jacek i Joanna Kurscy poznali się w 2016 roku w pracy w Telewizji Polskiej. Ukochana prezesa TVP pełniła wówczas funkcję dyrektor programowej i odpowiadała m.in. za wdrożenie jesiennej ramówki. Gdy zaczęła się spotykać z Kurskim, zakończyła współpracę ze wspomnianą stacją.

Wkrótce potem zostali rodzicami Anny Klary Teodory. Dziewczynka jest ich całym światem, ale nie zapominają także o pielęgnowaniu związku.

Joanna Kurska często pojawia się na salonach, a jej kreacje stają się wówczas tematem „numer jeden” w najpopularniejszych pismach. Jaki styl preferuje żona Jacka Kurskiego? Zdaje się, że nie lubi eksperymentów, bo jest ostrożna w wyborze garderoby. Umiejętnie łączy elegancję z prostotą, a to zawsze popłaca. Tym razem pojawiła się w białej koszuli z kolekcji marki Małgorzaty Rozenek Mrs. Drama. Jak wyglądała?

Joanna Kurska w koszuli od Małgorzaty Rozenek. Jak wyglądała?

Joanna Kurska na czerwonych dywanach nigdy nie pojawia się sama. Choć zwykle towarzyszy prezesowi zarządu Telewizji Polskiej, to ona zwykle zwraca na siebie największą uwagę, a jej modowe wybory stają się tematem medialnych dyskusji. Żona Jacka Kurskiego od dawna stawia na bezpieczną klasykę. Podczas oficjalnych wydarzeń zawsze wybiera proste kroje stylizacji i rzadko eksperymentuje z kolorami, trzymając się klasyki w postaci granatu, czerni i bieli.

Tak było i tym razem. Joanna Kurska wybrała koszulę z kolekcji Mrs. Drama. Klasycznie białą, z ciekawym kołnierzykiem i ma mankiety z biżuteryjnymi spinkami. Za ten model trzeba zapłacić 439 złotych. Jednak według słów Małgorzaty Rozenek, jest warta swojej ceny. Gwiazda długo pracowała, żeby ta właśnie część garderoby była idealnie skrojona i odszyta, żeby panie, nawet o obfitych biustach, miały komfort noszenia. Ubranie nie ciągnie, nie rozchyla się na piersiach.

Jak udało się nam dowiedzieć, Kurska osobiście odwiedziła butik Mrs. Drama, który mieści się przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

Wybrała tam kilka strojów, w których czuje się komfortowo. Kurska lubi klasykę, w młodości sporo czasu spędziła w Londynie i bardzo ceni sobie styl ubierania się księżnej Kate Middleton oraz Angeliny Jolie. Jej szafa pełna jest rzeczy ponadczasowych w stonowanych barwach – mówi źródło Jastrząb Post.

Nie mniej niż moda w najlepszym wydaniu pasjonuje ją piłka nożna. Mąż Jacek Kurski z przyjemnością zabiera ją na mecze. W przeszłości sam trenował piłkę nożną, a w latach 1998-2002 był nawet szefem Ośrodka Szkolenia Piłkarskiego Lechii Gdańsk.

Joanna Kurska w koszuli projektu Rozenek i z torebką Valentino wyglądała bardzo elegancko, zestawiając koszulę z czarnymi spodniami. Zajrzyjcie do galerii.


scena z: Joanna Kurska, Jacek Kurski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

scena z: Joanna Kurska, Jacek Kurski, fot. Piętka Mieszko/AKPA

Joanna Kurska i Jacek Kurski

Joanna Kurska i Jacek Kurski

Joanna Kurska w koszuli od Małgorzaty Rozenek. Jak wyglądała?

Joanna Kurska w koszuli od Małgorzaty Rozenek. Jak wyglądała?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×