Agnieszka Woźniak-Starak na Balu Fundacji TVN w dziurawej sukience. Oryginalne rozwiązanie przyciągało wszystkie spojrzenia

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się wśród gwiazd na Balu Charytatywnym Fundacji TVN. Jak wyglądała znana z poczucia stylu gospodyni Dzień Dobry TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Już lata temu rozpoczęła współpracę ze stacją, do której przeniosła się po rozstaniu z TVP. Prowadziła najpopularniejsze programy rozrywkowe proponowane przez nadawcę, a od niemal dwóch lat w duecie z Ewą Drzyzgą pojawia się w Dzień Dobry TVN. Nie ma wątpliwości, że panie są jednym z najbardziej lubianych duetów.

W życiu prywatnym Agnieszki po latach żałoby po mężu, który zginął w wypadku, tez coś się zaczyna zmieniać. Nie tylko realizuje swoja wielką pasję, jaka jest jazda konna, ale także od niemal dwóch lat gwiazda DDTVN spotyka się ze znanym warszawskim restauratorem. Na razie para nie myśli o formalizowaniu związku ani o zyskiwaniu rozgłosu. Na nie tak dawnej konferencji TVN reporterzy zasypali Agnieszkę pytaniami o nową relację.

Myślę, że bardzo dużo się w moim życiu zmieniło. Zmieniły się priorytety i bardzo dbam o to, żeby mieć w życiu taką absolutnie swoją przestrzeń. To mój świat, mój matrix, który sobie stworzyłam, do którego niewiele osób ma dostęp. Praca w telewizji to jest jedno, ja tu wpadam, bardzo to lubię, jest bardzo przyjemnie. Życia bym za to nie oddała nigdy, bo wiem, że życie jest zupełnie gdzie indziej. To fajne życie i moje życie. To, co ja lubię robić – oznajmiła dziennikarzowi Pudelka.

Już lata temu Agnieszka Woźniak-Starak została uznana za jedną z najlepiej ubranych polskich kobiet show-biznesu. Jej stylizacje wyznaczają trendy. Uwielbia bawić się modą, co odzwierciedla w swoich codziennych outfitach. Łączy ze sobą różne style i otrzymuje efekt, który chętnie podpatrują jej fanki. Dla wielu młodych kobiet stała się wielką inspiracją. Jak wyglądała na Balu Charytatywnym Fundacji TVN?

Jak Agnieszka Woźniak-Starak wyglądała na Balu Fundacji TVN?

Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się w błyszczącej sukience z długimi rękawkami. Ciekawym rozwiązaniem był ogromny otwór na udzie dziennikarki i widoczna pod przejrzystą tkaniną mini. Do tego dobrała srebrną torebkę i piękne kolczyki. Z szerokim uśmiechem pozowała fotoreporterom.

Zdjęcia w galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak przygotowana na Bal TVN

Agnieszka Woźniak-Starak przygotowana na Bal TVN

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

scena z: Agnieszka Woźniak-Starak, fot. Gałązka/AKPA

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Bal Fundacji TVN 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×