Agnieszka Woźniak-Starak sfotografowana w Sopocie z nowym partnerem. Tabloid zdradził wszystkie szczegóły ich relacji

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak miniony weekend spędziła w Trójmieście. Dziennikarka wybrała się na Open'er Festival, ale nie przyjechała sama. Towarzyszył jej niezły przystojniak.

Agnieszka Wożniak-Starak swoją pracę przed kamerami zaczynała w TVP. Gwiazda pojawiała się między innymi w Pytaniu na śniadanie, a także prowadząc duże imprezy transmitowane przez stację. Z czasem zdecydowała się przejść do konkurencji i nawiązała współpracę z TVN. Tutaj naprawdę rozwinęła skrzydła i stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd stacji. Została gospodynią najchętniej oglądanych formatów, ale po tragicznej śmierci męża w 2019 na kilka miesięcy zniknęła z mediów.

Długo jednak nie wytrzymała bez ukochanej pracy. Na antenę wróciła jednak w zupełnie nowym programie. W duecie z Ewą Drzyzgą od dwóch lat prowadzą Dzień Dobry TVN i doskonale odnalazły się w porannym formacie. Dziennikarka cieszy się ogromną popularnością, a fani interesują się nie tylko jej karierą, ale także życiem prywatnym. Teraz tabloid opisał jej wypad do Trójmiasta z bliskim mężczyzną.

Agnieszka Woźniak-Starak w Sopocie z partnerem

Agnieszka Woźniak-Starak była jedną z tych osób, które bardzo czekały na Open’er Festival. Oczywiście w miniony weekend pojawiła się w Gdyni. Wiadomo jednak, że warunki pogodowe pokrzyżowały plany organizatorom. W piątek gwiazdą wieczoru miała być Dua Lipa, jednak jej występ ostatecznie został odwołany, nad czym bardzo ubolewała dziennikarka.

A miało być tak pięknie.. miała być Dua Lipa.. tańce, szaleństwo do rana, trzy lata na to czekałam #opener2022 #ewakuacja #koncertodwołany #armagedon Co robić? – napisała w sieci.

Okazuje się, że na weekend spędzony w Trójmieście gwiazda nie wybrała się sama. W tabloidzie pojawiły się zdjęcia, na których możemy zobaczyć ją z przystojnym nieznajomym, spacerującą po knajpkach w Sopocie. To już nie pierwszy raz, gdy paparazzi sfotografowali gwiazdę u jego boku. Super Express informuje, że jest to warszawski biznesmen i restaurator, z którym widywana jest od niemal dwóch lat. Informator tabloidu wypowiedział się nawet o przyszłości pary i ewentualnym ślubie.

Dla Agnieszki najważniejsza jest chemia. Chce być w towarzystwie fajnego faceta i to jej wystarcza. Żadne z nich nie potrzebuje rozgłosu, chcą wieść zwykłe życie – jak do tej pory. Żadne papiery, dokumenty i urzędy nie są im potrzebne. Po prostu cieszą się sobą – zdradził informator Super Expressu.

Fanów na pewno ucieszy informacja, że ich ulubienica po ciężkich przejściach w końcu odnalazła prawdziwe szczęście. Jedno ze zdjęć Agnieszki z tajemniczym przystojniakiem trafiło na okładkę tabloidu. Zobaczycie ją w naszej galerii.


Agnieszka Woźniak-Starak - okładka Super Express 4.7.2022

Agnieszka Woźniak-Starak - okładka Super Express 4.7.2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Opener 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Opener 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Opener 2022

Agnieszka Woźniak-Starak - Opener 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×