Szukaj

Co Anna Lewandowska ma na szyi?! Trenerka zaskoczyła na imprezie nie tylko ultrakrótkimi szortami!

Anna Lewandowska świętowała 20-lecie popularnej marki kosmetycznej. Z tej okazji włożyła krótkie szorty i wyeksponowała swoje pięknie opalone nogi, ale to jej wisiorek zasługuje na szczególną uwagę.
Anna Lewandowska w letniej stylizacji

Anna Lewandowska w letniej stylizacji

Anna Lewandowska zdecydowanie nie może narzekać na nudę. Trenerka nie tylko pomaga wielu Polkom w walce o wymarzoną sylwetkę, ale także pojawia się podczas kampanii reklamowych, a swoją obecnością uświetnia największe eventy. W środę żona Roberta Lewandowskiego wzięła udział w 20-leciu jednej z najpopularnych marek kosmetycznych.

Anna wyróżniała się z tłumu dzięki swojej stylizacji. Guru fitnessu wybrała bluzkę w cytrynowym kolorze, na którą włożyła marynarkę w tym samym odcieniu. Ze względu na sprzyjającą pogodę zdecydowała się na czarne ultrakrótkie szorty. Dopasowała do nich sandałki na obcasie, które podkreśliły jej smukłe, opalone na heban nogi. Najbardziej uroczym elementem był jednak złoty naszyjnik z imieniem jej córki – Klara, który specjalnie dla Lewandowskiej stworzyła zaprzyjaźniona marka biżuteryjna.

Gwiazda zdecydowała się na makijaż podkreślający jej naturalną urodę, w którym główną rolę odgrywały delikatnie muśnięte błyszczykiem usta. Kropką nad i były wyprostowane, rozpuszczone włosy, które opadały na ramiona trenerki.

W takim wydaniu Lewandowska wyglądała przepięknie!

Zobacz: Anna Lewandowska wreszcie szczerze wyjawiła sekret swojego szczęśliwego małżeństwa! Trenerka pokazała się także w nowej obłędnej kurtce! Internautki oszalały!

Zobacz: Anna Lewandowska tańczy z wiatrem w ślicznej sukni w pawie pióra za 140 złotych! Internautki oszalały z zachwytu!

Zobacz: Anna Lewandowska o rywalizacji wśród trenerek fitnessu. Jak ocenia poczynania konkurencji? [WIDEO]


Anna Lewandowska postawiła na delikatny makijaż

Anna Lewandowska postawiła na delikatny makijaż

Anna Lewandowska - naszyjnik Klara

Anna Lewandowska - naszyjnik Klara

Anna Lewandowska na 20-leciu Sephory

Anna Lewandowska na 20-leciu Sephory

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×