Grammy 2018: Takiej symbolicznej gali nigdy wcześniej nie było! Wszystkie gwiazdy z tajemniczymi białymi różami na czerwonym dywanie!

Biała róża Grammy 2018 gwiazdy znaczenie

Biała róża Grammy 2018 gwiazdy znaczenie

Dlaczego gwiazdy na Grammy 2018 miały białe róże?

Za nami wręczenie statuetek Grammy 2018 – najważniejszych muzycznych nagród. Na czerwonym dywanie w Madison Square Garden w Nowym Jorku można było zobaczyć subtelny dotyk kobiecej dłoni, kierującej inicjatywą #TimesUp.

Gwiazdy zdecydowały, że na Grammy 2018 każda z nich w swoją kreację, włosy lub dodatek wplotła białą różę – symbol niewinności, która na zawsze została odebrana każdej molestowanej seksualnie kobiecie.

Zapewne pamiętacie głośną sprawę producenta Harvey’a Weinsteina. Miliarder został oskarżony o przekroczenie wszelkich granic. Zagraniczne media tygodniami donosiły o wykorzystywaniu aktorek, którym Weinstein płacił za milczenie. Warto jednak zaznaczyć, że przemoc seksualna wobec nie tylko kobiet w Hollywood to znacznie szerszy temat.

Był to bez wątpienia kolejny potężny sprzeciw, który celebrytki przekazały publiczności na całym świecie. Swoje kreacje na Grammy 2018 białą różą przyozdobiły np.: Miley Cyrus, Sam Smith, Camila Cabello czy Joe Jonas.

Przypomnijmy, że na Złotych Globach 2018, w ramach gestu solidarności z ofiarami molestowania seksualnego, większość gwiazd wystąpiła w czarnych kreacjach.

Popieracie podobne inicjatywy w wykonaniu największych gwiazd? My uważamy, że to świetna akcja.

 

Tych widowiskowych kreacji z gali Grammy świat nigdy nie zapomni! Same modowe petardy!

Nie tylko Włodek Pawlik. Oto wszyscy Polcy, którzy zostali nagrodzeni Grammy!


Miley Cyrus z białą różą na Grammy 2018

Miley Cyrus z białą różą na Grammy 2018

Joe Jonas z białą różą na Grammy 2018

Joe Jonas z białą różą na Grammy 2018

Sam Smith z białą różą na Grammy 2018

Sam Smith z białą różą na Grammy 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×