Anna Lewandowska cała w H&M na wielkiej gali. Komplet z sieciówki wyglądał jak z najwyższej półki. Ile kosztował?

Anna Lewandowska w komplecie z H&M

Anna Lewandowska w komplecie z H&M

Anna Lewandowska pojawiła się na Gali Marka Roku. Pokazała się tam w garniturze z recyklingu. Ile kosztował komplet?

Anna Lewandowska to jedna z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Sławę zawdzięcza małżeństwu z piłkarzem Robertem Lewandowskim. Para ma dwójkę dzieciKlarę Laurę. Bardzo przedsiębiorcza Anna stworzyła m.in. własną aplikację, linię zdrowych przekąsek, catering dietetyczny oraz markę kosmetyczną. To zresztą i tak tylko część jej przedsięwzięć. Ogrom jej osiągnięć w życiu prywatnym i zawodowym sprawił, że w powszechnej świadomości Polaków uchodzi ona za jedną z niekwestionowanych kobiet sukcesu.

Nic więc dziwnego, że organizatorzy Gali Marka Roku 2021 zaprosili ją na swoją imprezę i postanowili nagrodzić dwiema prestiżowymi nagrodami.

Anna Lewandowska na Gali Marka Roku 2021. Jak wyglądała w stroju z recyklingu?

Anna Lewandowska swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie. Odebrała Tytuł Zdrowej Marki Roku 2020 oraz 2021 w imieniu firmy Super Menu i Tytuł Gwiazdy Zdrowia dla siebie. Jak przekazała za pośrednictwem profilu w mediach społecznościowych:

Chciałabym tutaj ponownie zwrócić się do całego zespołu naszego cateringu: Kochani, SuperMenu nie byłoby tu, gdzie jest gdyby nie Wy, czyli SuperTeam. To nagroda za Waszą pracowitość, odwagę i bezkompromisowość w kwestii smaku oraz jakości produktów, które już od półtora roku są dostarczane każdego ranka pod drzwi naszych klientów.

Chwilę później napisała już bezpośrednio o drugiej otrzymanej przez siebie nagrodzie:

Dziękuję też za drugą nagrodę, czyli tytuł Gwiazdy Zdrowia. Wyróżnienie było co prawda dla mnie, ale ja jakoś tak czuje, że powinno ono brzmieć raczej „Gwiazdozbiór Zdrowia”, bo przecież dziś stoi obok mnie zespół wspaniałych, mądrych ludzi. W każdej z pięciu moich firm są eksperci, którzy razem ze mną dbają o to, by Polki i Polacy, którzy chcą żyć zdrowiej – mieli w tym zakresie łatwiej.

Dużo internautów zwróciło uwagę na jej nietypowy strój. Ania pojawiła się na gali w garniturze w kolorze śmietanowym. Całość należała do specjalnej kolekcji marki H&M, która składa się tylko z wegańskich materiałów powstałych w recyklingu. W skład kompletu wchodzą: marynarka (599,99 zł), spodnie (349,99), kamizelka (199,99).

Eko-kolekcja nosi nazwę Circular Desing Story. Osoby zainteresowane zakupieniem takiego kompletu, raczej nie będą miały takiej możliwości, ponieważ cieszył się on tak dużą popularnością, że został już w całości wyprzedany.

W TYM artykule zapoznacie się z kreacjami innych gwiazd z Gala Marki Roku.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Anna Lewandowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Komentarze

 • Gość AN pisze:

  Kto nie ma ochoty niech nie czyta, proste nie….
  Nasz naród lubi zaglądać w metki. Później wychodzą nie potrzebne plotki…..

 • Gośka bez teściowej pisze:

  Prawie 1200 za wegański komplet. To nie jest moda vintage drodzy Panstwo ani żaden wkład w ochronę czegokolwiek. Gdyby chciala byc tak bardzo eko kupilaby caly komplet wraz z obuwiem w szmatexie za 20 PLN i jeszcze drobnych na lunch by starczylo. Po sferze ze szwaczkami z Bangladeszu omijam H&M i C&A najszerszym lukiem jakim mogę

 • Gośćffff pisze:

  Pani Ania przez to ze jest zona P.Lewandowskiego to teraz ma parcie na szkło,,wszędzie pani Ania!!!!Pobiła panią Rozenek…Czy trzeba sie tak afiszować ,że sie nie boją o siebie ..tyle jest zła i niebezpieczenstwa a oni się reklamują wszędzie….Może czas odpoczac i zniknąć na chwile by dac odpoczac od nich….

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×