Szukaj

Anna Lewandowska nosi buty z najwyższej półki. Kosztują sporo, ale nie wszystkich zachwyciły

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Anna Lewandowska na Instagramie dodała nowe zdjęcie, na którym eksponuje swoją stylizację. Uwagę przyciągają buty, które nie wszystkim fanom przypadły do gustu. Jaki to model i ile kosztuje?  

Anna Lewandowska jest idealnym przykładem na to, że kariera i macierzyństwo mogą iść w parze. Trenerka na co dzień realizuje mnóstwo projektów. Wśród nich warto wspomnieć m.in. o świątecznej kampanii reklamowej marki Apart, w której pojawia się u boku Julii Wieniawy i Małgorzaty Sochy.

Gdy nie pracuje, skupia się na Klarze i Laurze. Chociaż w trosce o prywatność dzieci, zarówno Ania, jak i Robert Lewandowski nie pokazują ich twarzy, to dziewczynki co jakiś czas pojawiają się w social mediach rodziców. Dzięki temu internauci mogą obserwować, jak się zmieniają.

Anna Lewandowska chwali się stylizacją. Internauci patrzą na jej buty

Ania niemal codziennie publikuje nowe posty na Instagramie. Odsłania wybrane kulisy codzienności, pokazuje ciekawe stylizacje, motywuje swoje fanki. Tak jak w sobotni poranek, gdy udostępniła zdjęcie zrobione na ulicy w Monachium.

Lewandowska pozuje w za dużej, szarej bluzie, którą połączyła z ciemnymi spodniami. Postawiła też na małą, skórzaną torebkę. Jednak największą uwagę przykuwają czarne buty Bottega Veneta z czerwoną podeszwą, których cena wynosi około 4 tys. zł. W opisie namawia fanki, by skoncentrowały się tylko i wyłącznie na plusach jesieni:

Dla mnie jesień to czas na wyciszenie, nabranie dystansu. To czas długich, leniwych wieczorów i rozgrzewających, imbirowych herbatek. To też czas na bawienie się modą, prawda dziewczyny? Wykorzystajmy tę jesień jak najlepiej.

View this post on Instagram

Odczarujmy jesień! 🍁 Każda pora roku ma swoje plusy i minusy, ale my skupiajmy się na pozytywach 🤩  Dla mnie jesień to czas na wyciszenie, nabranie dystansu 🧏‍♀️ To czas długich, leniwych wieczorów i rozgrzewających, imbirowych herbatek🙌 To też czas na bawienie się modą, prawda dziewczyny? 🥰 Wykorzystajmy tę jesień jak najlepiej 🧘‍♀️ Codzienny natłok obowiązków, informacji i różnych bodźców na temat sytuacji na świecie budzi w nas wiele bardzo silnych, często sprzecznych emocji. Badania Instytutu Rozwoju Emocji dowodzą, że wielu z nas żyje w emocjonalnym chaosie – aż 35 proc. z nas ma problemy z rozpoznawaniem i wyrażaniem swoich emocji… Znajdźmy czas przede wszystkim dla siebie. Zatrzymajmy się i wylogujmy – dosłownie i w przenośni, przynajmniej na chwilę 😉 Sama staram się każdego dnia robić kilka krótkich przerw w trakcie pracy i naprawdę wiem, jak trudno czasami odłożyć telefon 😳 bo moje biuro, to mój telefon. Kilka minut spaceru, medytacji, modlitwy czy chwila pracy z oddechem mogą naprawdę zdziałać cuda 🤗 PS. Wy zadbajcie o siebie, a ja zadbam o solidną dawkę motywacji do działania! 💪 Wasza Ann❤️ #annalewandowska #saturday #weekend #motivation

A post shared by 𝗔𝗻𝗻𝗮 𝗟𝗲𝘄𝗮𝗻𝗱𝗼𝘄𝘀𝗸𝗮 (@annalewandowskahpba) on

Internauci w komentarzach komplementują stylizację Ani. Nie wszystkim buty gwiazdy przypadły do gustu. Część z nich uważa, że nie są warte swojej ceny:

  • Cudnie wyglądasz Aniu. I te buty. Są cudowne.
  • Chociaż fajna ta stylówka, buty mi się nie podobają. Nie są warte swojej ceny.
  • Dziękuję za ten post, to dziś było mi potrzebne. Jesteś inspiracją. Nie tylko motywujesz, ale także świetnie się prezentujesz.

A Wam jak się podoba Lewandowska w takim wydaniu?


Buty Bottega Veneta, które ma Anna Lewandowska

Buty Bottega Veneta, które ma Anna Lewandowska

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Anna Lewandowska w botkach za 4 tys. zł

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×