Ciężarna Anna Czartoryska-Niemczycka zadała szyku na salonach. Obcisła sukienka podkreśliła mocno zaokrąglony brzuszek

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka

Anna Czartoryska-Niemczycka niedawno poinformowała, że spodziewa się czwartego dziecka. Fotoreporterzy przyłapali ją na II premierze spektaklu La Bombe. Obcisła sukienka idealnie podkreśla brzuszek.

Anna Czartoryska-Niemczycka karierę aktorską rozpoczynała na deskach teatru. Dała się poznać jako niezwykle skromna kobieta o wielkim talencie, dlatego też w krótkim czasie zgromadziła wokół siebie grono wiernych fanów. Z biegiem czasu zaczęły otwierać się przed nią drzwi do świata show-biznesu. Producenci Domu nad rozlewiskiem od razu zwrócili na nią uwagę, ponieważ była idealną kandydatką do roli Pauli, najlepszej przyjaciółki jednej z głównych bohaterek. Po pewnym czasie wątek jej serialowej bohaterki został rozbudowany, co szczególnie przypadło do gustu fanom produkcji.

Ania jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, co bardzo cieszy jej obserwatorów. Dzieli się z nimi nie tylko tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym, ale i w prywatnym. Choć wydawać by się mogło, że nie ma przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic, przez kilka miesięcy ukrywała, że spodziewa się czwartego dziecka. Zrobiła to dopiero wtedy, gdy ciąża była już na bezpiecznym etapie. Wpis opatrzyła zdjęciami, na których okala dłońmi wyraźnie zaokrąglony brzuszek.

Przed nami kolejna cudowna przygoda. Trzymajcie kciuki – napisała na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka w obcisłej sukience na II premierze spektaklu La Bombe

Po zluzowaniu restrykcji wprowadzonych przez rząd w związku z pandemią koronawirusa gwiazdy tłumnie ruszyły na imprezy branżowe. Wśród nich znalazła się Anna, która w niedzielny wieczór wybrała się wraz z mężem na drugą premierę spektaklu La Bombe, w którym gra jedną z głównych ról. Dzień wcześniej pojawiła się na niej plejada gwiazd, więc i tym razem nie mogło się obyć bez ich obecności.

Aktorka przygotowała na to wyjście specjalną kreację. Włożyła niebieską, obcisłą sukienkę sięgającą za kolano, która na dole, jak i na rękawach ozdobiona była koronką. Stylizację dopełniła szpilkami w tym samym kolorze oraz niewielką, czarną torebką. Rozpuszczone włosy oraz delikatny makijaż podkreśliły jej naturalne piękno.

Skrojona na miarę kreacja skrupulatnie ukrywała ciążowe krągłości, gdy stała na wprost obiektywów fotoreporterów. Dopiero gdy zwróciła się bokiem, można było zauważyć, że ma już wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Szczęśliwa przyszła mama niemalże przez cały czas dotykała go z czułością.

Zdjęcia Anny znajdziecie w naszej galerii.


Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Anna Czartoryska-Niemczycka - II premiera spektaklu „La Bombe”

Anna Czartoryska w ciąży z mężem na salonach

Anna Czartoryska w ciąży z mężem na salonach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×