Wirtualna Polska

Gwiazdy na premierze spektaklu „La Bombe”: Kamińska, Pakosińska, Chotecka, Glinka

Gwiazdy na premierze spektaklu „La Bombe”: Kamińska, Pakosińska, Chotecka, Glinka

Gwiazdy na premierze spektaklu „La Bombe”

Katarzyna Glinka, Katarzyna Pakosińska, Dorota Chotecka, Kamila Kamińska, Marta Dąbrowska... Gwiazdy na premierze spektaklu La Bombe. Jak wyglądały?

Wirtualna Polska

13 listopada w Scenie Relax w Warszawie odbyła się premiera najnowszego spektaklu w reżyserii Sambora Czarnoty pt. La Bombe. Na imprezie nie mogło zabraknąć gwiazd. Kto pojawił się na ściance?

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Gwiazdy na premierze spektaklu La Bombe. Jak wyglądały?

Restrykcje wprowadzone przez pandemię koronawirusa szczególnie dały się we znaki gwiazdom, które przez kilka tygodni nie tylko musiały zrezygnować z realizacji obowiązków zawodowych, ale i z uczestnictwa w imprezach branżowych. Po ich zluzowaniu, artyście tłumnie ruszyli na premiery kolejnych filmów i spektakli, aby spędzić czas w gronie przyjaciół oraz olśnić zgromadzonych swoimi kreacjami. Osób dobrze znanych z pierwszych stron gazet nie mogło zabraknąć na premierze spektaklu La Bombe.

Na ściance pozowali: Kamila KamińskaKatarzyna Chorzępa, Katarzyna Pakosińska, Marta Dąbrowska, Natalia Jaroszewska, Dorota Chotecka, Krystian Wieczorek, Zosia Ślotała, Eryk Stępniewski, Milena Rostkowska-Galant, Sambor Czarnota, Katarzyna Glinka, Maria Wieczorek, Radosław Pazura, Wojciech Błach.

Zdjęcia w naszej galerii.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

O czym jest spektakl La Bombe?

Spektakl La Bombe jest francuską sztuką, której autorem jest Carole Greep, jednak została ona przetłumaczona na język polski przez Beatę Geppert. Aby uatrakcyjnić odbiór, zaplanowano dwie premiery, pierwsza z nich odbyła się 13 listopada, a kolejna dzień później. Co ciekawe, pojawiły się również dwie obsady. W rolę Caroline wcieliły się Anna Czartoryska-NiemczyckaKatarzyna Glinka, jako Sam wystąpią Karolina SawkaMaria Wieczorek. Na deskach zobaczymy również Sambora Czarnotę Radosława Pazurę jako Stephane oraz Wojciecha BłachaMichała Rolnickiego jako Albana.

Na stronie Studia Relax udostępniono również krótki opis, który nakreśla, o czym jest spektakl La Bombe. Opowiada on o małżeństwie poszukującym nowej siły i energii, która mogłaby pozytywnie wpłynąć na ich związek. Niestety dotychczasowe teorie zawodziły, ale oni nie tracą nadziei. Podczas urlopu na Korsyce dają sobie kolejną szansę na odbudowanie relacji. W podróż z nimi wybrał się również przyjaciel, który tylko z pozoru jest przebojowym uwodzicielem. Pod tą maską skrywa swoje porażki i niepewności.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Co jeszcze wiadomo?

Dynamiczne wydarzenia nabierają rozmachu wraz z pojawieniem się młodziutkiej opiekunki do dzieci. Zaczyna się intryga pełna niedomówień i sytuacji zdominowanych przez podejrzliwość głównej bohaterki przeżywającej baby blues – wybuchowej i chorobliwie zazdrosnej. Do tego dochodzą gesty serdeczności i ciepłych uczuć pełnej wdzięku i naturalności zjawiskowej Sam, które nie zawsze bywają dobrze interpretowane.

La Bombe to historia nieobojętna, która może dotyczyć wielu z nas. La Bombe to śmiech przez łzy, poczucie bezsilności i eksplozja radości naszych bohaterów. Chęć zaistnienia jako lepsza wersja samego siebie i niespodziewany wpływ epizodu sprzed lat na przyszłość.

Wszystko to ze szczęśliwym zakończeniem w oprawie z pobudzającą zmysły wyśmienitą grą aktorską i francuską muzyką w tle korsykańskiego zachodzącego słońca – czytamy na stronie Sceny Relax.

Wirtualna Polska
Katarzyna Glinka - premiera spektaklu „La Bombe”

Katarzyna Glinka - premiera spektaklu „La Bombe”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Dorota Chotecka - premiera spektaklu „La Bombe”a Chotecka, fot. Niemiec/AKPA

Dorota Chotecka - premiera spektaklu „La Bombe”

Radosław Pazura - premiera spektaklu „La Bombe”

Radosław Pazura - premiera spektaklu „La Bombe”

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×