Agata Młynarska przeszła metamorfozę i pochwaliła się efektem. Ta fryzura była dla fryzjera sporym wyzwaniem

Agata Młynarska pochwaliła się metamorfozą

Agata Młynarska pochwaliła się metamorfozą

Agata Młynarska przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Fryzura, na jaką się zdecydowała, była sporym wyzwaniem dla fryzjera. 

Agata Młynarska i jej mąż Przemysław Schmidt jakiś czas temu kupili dom w okolicach malowniczego Alicante. W lipcu opuścili rodzinny kraj i znaleźli azyl w Hiszpanii. Dziennikarka o swojej decyzji poinformowała na Instagramie. Ujawniła, że zamiast samolotu, zdecydowali się na wyprawę własnym samochodem. Dodała, że w rejonie, w którym zamieszkali, jest mało zachorowań na koronawirusa:

Tak zatem po 3 miesiącach siedzenia w domu wyruszamy przed siebie. Zatrzymujemy się w maleńkich miejscowościach, na uboczu i podziwiamy świat. Ludzie jakby lepsi dla siebie…

Agata Młynarska przeszła metamorfozę. Jak wygląda?

Młynarska od kilku miesięcy przebywa w Hiszpanii. Niedawno odwiedził ją brat, Jan. Na Półwysep Iberyjski przyjechał ze swoją żoną Pauliną, a także ich córkami Heleną i Różą, o czym dziennikarka poinformowała w sieci.

Agata stara się być aktywna w social mediach. Oprócz rodzinnych momentów pokazuje też wybrane chwile z życia prywatnego. We wtorek pochwaliła się wizytą u hiszpańskiego fryzjera.

Agata Młynarska chciała odświeżyć kolor. To było sporym wyzwaniem – blond w Hiszpanii jest wykonywany bardzo rzadko:

Hiszpański fryzjer się wykazał! Blond jest tu bardzo rzadkim kolorem. Więc, żeby wytłumaczyć, jak mniej więcej ma być, pokazałam swoje zdjęcia i … już wiedziałam, że to nie był dobry pomysł… Bernardo, uroczy, mówiący biegle 5 językami, dał z siebie wszystko, włącznie ze „ ścianką”! Lok musiał być!

Zmiana bardzo spodobała się Młynarskiej, która komplementowała usługi nowego fryzjera:

Przyjęłam z entuzjazmem nowy look i lok! I … umówiłam się na kolejne spotkanie. Odwiedziny u Bernardo, to coś więcej niż przygoda fryzjerska, to salon towarzyski z niepowtarzalną atmosferą. I choć nic i nikt nie zastąpi @wojtekkrosny, za którym tęsknię, to przyznać musicie, że Bernardo to sam urok. Jeśli zatem szukacie fryzjera w #javea i na #costablanca walcie jak w dym do Bernardo!!! Przyznam szczerze, że w wersji Jadwiga Smosarska (dla młodszych- znana aktorka z dawnych czasów) jeszcze nie miałam okazji Wam się pokazać #bernardo #hairstyle #haircut #blonde #włosy #fryzjer #hairstyle #costablanca.

Metamorfoza zachwyciła internautów, którzy w komentarzach chwalą odświeżony wizerunek gwiazdy:

  • Dlaczego by nie? Wiosenna metamorfoza na poprawę humoru. Mnie się podoba.
  • Bardzo ładnie, pięknie, lekko, zwiewnie.
  • Młodziutka. Świetnie Pani wygląda.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Agata Młynarska wygląda doskonale.


Agata Młynarska przeszła metamorfozę

Agata Młynarska przeszła metamorfozę

Agata Młynarska przeszła metamorfozę

Agata Młynarska przeszła metamorfozę

Agata Młynarska - 29. finał WOŚP

Agata Młynarska - 29. finał WOŚP

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×