NewsyTatiana Mindewicz-Puacz pokazała jak COVID-19 zmienił jej twarz. "Nie jest to efekt zabiegu medycyny estetycznej"

Tatiana Mindewicz-Puacz pokazała jak COVID-19 zmienił jej twarz. "Nie jest to efekt zabiegu medycyny estetycznej"

Tatiana Mindewicz-Puacz
Tatiana Mindewicz-Puacz
Sebastian
24.01.2022 14:00, aktualizacja: 24.01.2022 16:52

Tatiana Mindewicz-Puacz studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Skończyła również profesjonalną szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia. Od 2011 roku jest związana ze stacją TVN. To właśnie wtedy otrzymała propozycję nie do odrzucenia – współprowadziła program Bojówki i papiloty. Najwyraźniej producenci byli z niej zadowoleni, ponieważ z czasem zaangażowali ją do kolejnego formatu.

50-latka od 2016 roku jest mentorką w Projekcie Lady, w którym wspiera zagubione dziewczęta, które same nie są w stanie poradzić sobie z problemami. Służy im radą oraz daje wskazówki, jak zachowywać się w kryzysowych sytuacjach. Regularnie jest także zapraszana jako specjalistka do Dzień Dobry TVN. Swoje rady przekazała w książkach-bestsellerach: Luz. I tak nie będę idealna oraz Miłość. I co dalej?, a także nagrała audiobook Buduj relacje - nie będziesz musiał sprzedawać. Mało kto wie, że przez pewien czas była również menadżerką Katarzyny Cichopek.

Jak COVID-19 zmienił twarz Tatiany Mindewicz-Puacz?

Mentorka Projektu Lady pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi odbiorcami. Do tego wykorzystuje konto na Instagramie. Jej profil jak dotąd zaobserwowało prawie 160 tysięcy osób. Psychoterapeutka chętnie udziela tam porad, a także dzieli się skrawkami ze swojego życia codziennego.

Tym razem pokazała, jak wygląda jej twarz. Mimo że użyła filtrów upiększających, uwagę przykuł wielki siniak pod jej okiem. Zaczęła zastanawiać się, skąd on się wziął. Natychmiast postanowiła również wyjawić, że nie jest to efekt zabiegów kosmetycznych:

Moje biedne oko już prawie się nadaje do życia. Bardzo się cieszę, że są filtry. Nie jest to efekt zabiegu medycyny estetycznej... niestety - ten zazwyczaj robi się po obu stronach. Nie jest to też spotkanie z klamką. Nie wiem, co to jest.

Po chwili Tatiana wyznała, że właśnie kończy kwarantannę po COVID-19, i że to właśnie małopopularny objaw choroby:

To jest chyba pocovidowa reakcja mojego oka po jęczmieniu.

Zdjęcia w galerii.

Tatiana Mindewicz-Puacz
Tatiana Mindewicz-Puacz
Tatiana Mindewicz-Puacz
Tatiana Mindewicz-Puacz
Obraz
Tatiana Mindewicz-Puacz - finał Projekt Lady 6
Tatiana Mindewicz-Puacz - finał Projekt Lady 6
Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady
Tatiana Mindewicz-Puacz na finale Projektu Lady
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także