Tatiana Mindewicz-Puacz pochwaliła się nowym cięciem i kolorem. Mentorka „Projektu Lady” zaszalała z fryzurą

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz

Tatiana Mindewicz-Puacz zaszalała z końcem roku. Psychoterapeutka postanowiła rozjaśnić kolor włosów i nieco jej skrócić. Efektem pochwaliła się w sieci.

Tatiana Mindewicz-Puacz zyskała popularność za sprawą pojawienia się w programie Projekt Lady. 50-latka w telewizyjnym show pełni funkcję mentorki. Pomaga dziewczętom z trudną przeszłością, zrozumieć ich same i chce pomóc im wrócić ich życie na właściwe tory. Zagubione imprezowiczki zawsze mogą prosić ją o dobrą radę i pomoc w walce ze swoimi emocjami, z którymi często same sobie nie radzą.

Gwiazda TVN-u studiowała na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Ukończyła również profesjonalną szkołę psychoterapii w Instytucie Psychologii Zdrowia. Swoje pierwsze kroki ku karierze stawiała w biurze reklamy magazynu Motor. Wkrótce później została menadżerką Kasi Cichopek. Już przeszło dekadę temu zadebiutowała na antenie TVN Style, gdzie współprowadziła program Bojówki i papiloty. Najwyraźniej produkcja zauważyła drzemiący w niej potencjał, ponieważ zaproponowano jej, zostanie głową Projektu Lady, którego prowadzącą jest Małgorzata Rozenek.

Swoją popularność psycholożka wykorzystała do tego, by wydać audiobooka. Jest również autorką dwóch coachingowych książek. Regularnie pojawia się w porannym programie Dzień Dobry TVN, gdzie występuje jako specjalistka i podpowiada widzom, jak powinni radzić sobie w ekstremalnie trudnych życiowych sytuacjach.

Tatiana Mindewicz-Puacz przeszła metamorfozę

Psychoterapeutka w mig zyskała sympatię Polaków. Nic więc dziwnego, że jej profil na Instagramie śledzi już prawie 160 tysięcy osób. Tatiana regularnie chwali się tam większymi lub mniejszymi sukcesami, a także pokazuje skrawek swojego życia codziennego. To właśnie tam opublikowała również zdjęcie po wizycie u fryzjera. Mentorka Projektu Lady zaskoczyła metamorfozą. Postanowiła jeszcze bardziej rozjaśnić swoje włosy i nieco podciąć końcówki:

…czy po spotkaniu z Agatą Adasiak można mieć zły humor? NIGDY W ŻYCIU. Sukienki, buciki i inne takie – też ważne – ale najważniejsze, że „głowa gotowa” prawda Siostry? – napisała na Instagramie.

Internauci nie ukrywali zachwytu nad jej nową fryzurą. Posypała się niezliczona ilość komplementów:

  • Kochana, jak Ty wyglądasz!!!!! W O W!!!!!!!! Jest pięknie.
  • Wow zajebista fryzura pani Tatiano!! I oczywiście kolor. Pięknieje pani z każdym dniem.
  • Proszę o jeszcze jedno zdjęcie, idę dziś do fryzjera i obetnę sobie tak włosy.

Podoba wam się efekt?


Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza | fot. Instagram.com/tatiana_empe

Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza | fot. Instagram.com/tatiana_empe

Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza

Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza

Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza

Tatiana Mindewicz-Puacz metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×