NewsyMichał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Wróżbita podaje nawet datę. Te doniesienia nie ucieszą jego fanów

Michał Wiśniewski weźmie kolejny rozwód? Wróżbita podaje nawet datę. Te doniesienia nie ucieszą jego fanów

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Krystyna Miśkiewicz
24.03.2023 11:00, aktualizacja: 24.03.2023 15:55

Michał Wiśniewski ma na swoim koncie wielką karierę w świecie muzyki. Uwagę fanów zwróciła nie tylko jego muzyka, ale też życie prywatne, w którym sporo się działo. Od dziecka nie było mu łatwo. Przez nałogi rodziców wychowywał się w domach dziecka i rodzinach zastępczych. Dopiero w dorosłym życiu udało mu się odbudować relacje z matką.

Długo nie mógł też odnaleźć szczęścia w miłości. Na swoim koncie ma aż cztery nieudane małżeństwa. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, kolejną Mandaryna, z którą doczekał się dwojga dzieci. Jako trzecia miłość aż po grób przysięgała mu Ania Świątczak, z którą ma dwie córki. Następnie stracił głowę dla Dominiki Tajner, której mężem był przez siedem lat. Po rozwodzie z czwartą żoną postanowił po raz kolejny postanowił wziąć ślub.

Muzyka Wiśniewski rozwód? Jasnowidz nie ma wątpliwości.

Michała Wiśniewskiego czeka piąty rozwód?

Michał Wiśniewski od ponad dwóch lat jest szczęśliwym mężem Poli. Na początku związek i ślub trzymał w tajemnicy. Dopiero z czasem pochwalił się, że ma piątą żonę, a także, że po raz kolejny zostanie ojcem. Obecnie Michał i Pola czekają na narodziny drugiego wspólnego dziecka.

Czy Michał spędzi resztę życia u boku piątej żony? Wojciech Glanc, czy jasnowidz, który jest znany z udziału w programie Big Brother ma co do tego wątpliwości. Jest wręcz przekonany, że muzyka czeka rozwód.

Przewiduję, że ich związek potrwa jeszcze dwa, góra trzy lata. Trochę złośliwie powiem, że Michał Wiśniewski stworzył chyba więcej związków, niż utworów, a szkoda. Życzę mu oczywiście szczęścia i ustatkowania się, ale myślę, że ten jego charakter się nie zmieni, to nie leży w jego naturze. On lubi życie burzliwe, dużo emocji, a one w pewnym momencie wygasają i trzeba ich na nowo szukać - przekazał Wojciech Glanc w rozmowie z Super Expressem.

Jak na razie nic nie wskazuje na kryzys w związku. Zakochani latem odnowili przysięgę i urządzili huczne wesele. Obecnie czekają na narodziny drugiego wspólnego syna. Dla każdego z małżonków będzie to natomiast szóste dziecko.

Michał Wiśniewski o ciąży Poli Wiśniewskiej

Reporterka Jastrząb Post zadała Michałowi kilka pytań dotyczących ciąży jego żony. Przyszły tata nie krył, że wspiera swoją wybrankę. Jak się okazuje, Pola w pełni poświęciła się teraz macierzyństwu i opiece nad dziećmi.

Ja mogę ją wesprzeć swoim widokiem i przytulać ją do serca. To jest szóste dziecko Poli, w związku z tym na pewno nie jest łatwo. Jestem z niej dumny, bo ona jest niezwykle dzielna. Poświęca cały czas naszemu synkowi, odwozi dzieci do szkoły rano, więc to jest naprawdę mega poświęcenie.

Czy korzystają z pomocy niani? Rzadko, bo Pola nie jest zwolenniczką takiego rozwiązania. Chce spędzać z dzieckiem jak najwięcej czasu. Michał za to próbuje ją przekonać do częstszego angażowania pomocy, ponieważ się o nią martwi.

Zdarza nam się, ale ja twierdzę, że za rzadko. Pola nie chce, jest nastawiona na to, żeby przebywać z dzieckiem jak najwięcej czasu, ale przekonuję ją do tego. Tłumaczę, że jest to zawsze kosztem czegoś. Może mi się uda.

A jaki jest wasz stosunek do zatrudniania niań?

  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski i Pola
  • Wojciech Glanc
  • Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa
  • Wojciech Glanc
  • Michał Wiśniewski i Pola
  • Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska - ślub
[1/9] Michał Wiśniewski ślub z Polą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także