NewsyMichał Wiśniewski będzie ojcem po raz SZÓSTY! Przekazali z Polą szczęśliwą nowinę i pochwalili się zdjęciem

Michał Wiśniewski będzie ojcem po raz SZÓSTY! Przekazali z Polą szczęśliwą nowinę i pochwalili się zdjęciem

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska
Krystyna Miśkiewicz

04.10.2022 12:19, aktual.: 04.10.2022 16:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Wiśniewski ma za sobą cztery nieudane małżeństwa, a dwa lata temu zdecydował się wziąć kolejny ślub. Tym razem jego związek zaczął się nieco inaczej, ponieważ długo ukrywał go przed światem. Dopiero z czasem pokazał ukochaną Polę i przyznał, że oczekują na narodziny dziecka. Dla każdego z małżonków synek Falco był piątą pociechą.

Pierwszą żoną Michała była Magda Femme, z którą nie miał dzieci. Po ślubie z Mandaryną doczekał się syna Xaviera i córki Fabienne. Ze związku ze Anią Świątczak ma dwie córki: Vivienne i Etiennette. Teraz do rodziny dołączy kolejny maluszek, co małżonkowie przekazali w komunikacie, który opublikowali w social mediach.

We wrześniu Wiśniewscy postanowili urządzić wesele, na które zaprosili członków rodziny i przyjaciół. Świętowanie połączyli z obchodami 50. urodzin muzyka. Chętnie dzieli się w sieci zdjęciami z tego wyjątkowego dnia.

Michał Wiśniewski będzie ojcem po raz szósty!

Michał i Pola niedawno odnowili przysięgę małżeńską. Już wtedy fani dopytywali, czy żona muzyka jest w kolejnej ciąży. Ta jednak zdementowała informację. Minęło zaledwie kilka dni, a zakochani pochwalili się, że ich rodzina się powiększy. Opublikowali w sieci zdjęcie, na którym widać w tle ich synka Falco, a na pierwszym planie znajduje się test ciążowy z pozytywnym wynikiem.

Ooops! znowu to zrobiliśmy - napisali.

Michał już wcześniej mówił o tym, że chciałby mieć więcej pociech, ale nie zdradzał szczegółowych planów na ten temat. Wokalista przyznał, że marzy mu się ośmioro dzieci:

Zawsze chciałem mieć piątkę dzieci. Ale mógłbym mieć ósemkę! Gdyby nie moja sytuacja w swoim czasie, pewnie adoptowałbym dwójkę – wyznał w rozmowie z dziendobry.tvn.pl.

Wygląda na to, że dumny ojciec powoli realizuje swój plan. Pod wpisem Poli i Michała w sieci pojawił się ogrom gratulacji od fanów, do których i my się przyłączamy.

  • Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska będą mieli drugie dziecko
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
  • Michał Wiśniewski ślub z Polą
[1/7] Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska będą mieli drugie dziecko
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także