NewsyMichał Szpak w żałobie. Nie żyje dziadek artysty. Pożegnał go we wzruszajacy sposób

Michał Szpak w żałobie. Nie żyje dziadek artysty. Pożegnał go we wzruszajacy sposób

Michał Szpak
Michał Szpak
Sebastian
12.12.2021 11:00, aktualizacja: 12.12.2021 16:11

Michał Szpak niewątpliwie ma ogromny talent wokalny. Przedstawił go milionom widzów w programie X Factor i z miejsca stał się jednym z najpopularniejszych artystów w Polsce. Ma na swoim koncie wiele sukcesów m.in.: wygrał Festiwal Piosenki Rosyjskiej, otrzymał nagrodę SuperPremiery na 52. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także reprezentował nasz kraj na Eurowizji. Występem z utworem Color of Your Life zapewnił Polsce 8. miejsce w tabeli.

Gwiazdor wielokrotnie udowadniał, że uwielbia zaskakiwać. Każdy jego występ jest wyjątkowy i przemyślany. Szpak był jednym z gości specjalnych, którzy śpiewali podczas finału ostatniej edycji Tańca z Gwiazdami. 30-latek wykonał autorski utwór Hiob, a ze swojego występu zrobił prawdziwe show. Zaprezentował się w ogromnej, ciemnej pelerynie, która widać było, że swoje waży. Nic więc dziwnego, że tuż po zejściu z parkietu postanowił ją z siebie zrzucić. Zaraz po tym opublikował zdjęcie, na którym wypina pośladki do kamery.

Przez pewien czas Michał zasiadał w fotelu The Voice of Poland i przekazywał rady uczestnikom programu. Niestety jego przygoda z talent show się zakończyła. TVP postanowiła zakończyć z nim współpracę. Gwiazdor w rozmowie z Gazetą Wyborczą wyznał, że koniec końców był zadowolony z takiego obrotu spraw, gdyż nie podobało mu się, jak był traktowany przez produkcję:

I się ucieszyłem, bo miałem już dość. Z empatią podchodziłem do uczestników, ale jeśli ktoś zakazuje mi wejść na plan, bo mam tęczowe paznokcie, albo każe mi pokazywać podeszwy butów, to o czym rozmawiamy? Połowa rozrywkowego świata to osoby homoseksualne, które pracują również w TVP, a które – kiedy dawałem społeczności LGBT wsparcie – przychodziły i mówiły, że tak nie wolno.

Michał Szpak stracił dziadka

Michał Szpak jest bardzo wrażliwą osobą. W 2015 roku musiał pożegnać swoją mamę. Aby nie myśleć o tym, postanowił wpaść w wir pracy. Niestety, jak się okazuje i to nie pomagało:

Kiedy wracałem do domu, przeżywałem ten stan smutku sam, przerabiając w głowie wiele lekcji, które były dla mnie niezwykle ważne - zdradził w rozmowie z Onetem.

Artystę spotkała kolejna tragedia. Michał opublikował czarno-białe zdjęcie ze swoim dziadkiem. Nietrudno było się domyślić, że muzyk pożegnał właśnie kolejnego członka rodziny. Internauci okazali wsparcie i licznie złożyli kondolencje:

  • Przykro mi bardzo. Wyrazy współczucia dla Ciebie i Twojej rodziny. Bliscy pomimo fizycznej nieobecności są przy nas zawsze, strzegą nas i pomagają, są naszymi aniołami.
  • Kochany Michale wyrazy współczucia i kondolencje trzymaj się mocno jestem z tobą serce w tych smutnych chwilach.
  • Głębokie wyrazy współczucia. Wielka strata.

My również składamy najszczersze kondolencje.

Michał Szpak na planie filmu "To musi być miłość"
Michał Szpak na planie filmu "To musi być miłość"
Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN
Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN
Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN
Michał Szpak w odważnej kreacji na koncercie TVN
Michał Szpak ze zmarłym dziadkiem
Michał Szpak ze zmarłym dziadkiem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także