Newsy„Spodziewałem się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił Michał”. Szpak przeszedł samego siebie. Bez reszty poświecił się dla przyjaciela

„Spodziewałem się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił Michał”. Szpak przeszedł samego siebie. Bez reszty poświecił się dla przyjaciela

Gest Michała Szpaka
Gest Michała Szpaka
Elwira Szczepańska
15.01.2022 19:20, aktualizacja: 16.01.2022 11:30

Michał Szpak jest artystą jedynym w swoim rodzaju. Oprócz wspaniałego głosu wyróżnia się także swoimi scenicznymi stylizacjami. To jedna z najoryginalniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Swoją karierę zaczął od występów w programie X-Factor. Mimo że nie udało mu się wygrać, bo zajął drugie miejsce, to świetnie wykorzystał zdobytą popularność. W 2016 roku reprezentował Polskę na konkursie Eurowizji, zajmując w finałowym koncercie trzecie najwyższe w historii Polski, ósme miejsce.

Michał Szpak oprócz tego, że jest wielkim artystą, jest także osobą, dla której więzi rodzinne znaczą wiele. Wielokrotnie mówił o tym w wywiadach. Jeśli chodzi o rodziców wokalisty, to jego mama zdecydowała się wyjechać za granicę, kiedy miał zaledwie 10 lat. Samotnie wychowywał go ojciec. Michał wyrósł na ciepłego i oddanego bliskim człowieka. Wielkie znaczenie mają dla niego nie tylko rodzina, ale i przyjaciele. Bardzo się o nich troszczy i zawsze jest obok, gdy tego potrzebują.

Co Michał Szpak zrobił dla przyjaciela, Norberta Dąbka?

Norbert Dąbek to biznesmen, który zjechał cały świat, ma sporo kontaktów w show-biznesie, znany jest z udziału w akcjach charytatywnych. Prywatnie jest przyjacielem Michała Szpaka. To właśnie on pokazał na Instagramie, jakie wielkie serce ma popularny wokalista.

Kiedyś słyszałem, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Innym razem, że wtedy, kiedy odnosi się sukces. A może prawdziwy przyjaciel, to ten, który towarzyszy nam w różnych momentach? – zaczął wpis.

Potem opisał swoją stratę – na drugą stronę tęczy przeszedł jego pupil Iwor, a Michał Szpak postanowił pocieszyć przyjaciela.

Po stracie Iworka trudno się jest pozbierać, tym bardziej, że umarł mi na rękach i daję słowo, spodziewałbym się wielu rzeczy, ale nie tego, co zrobił dla mnie Michał. Wsiadł w samochód i przyjechał do mnie z prezentem…

Wokalistka podarował Norbertowi pieska, który wypełnił pustkę po wcześniejszym zwierzątku. Szpak nie mógł trafić lepiej.

Od wczoraj mam nową miłość. Poznajcie Hugo. Łzy tęsknoty za Iworem przeplatają się ze łzami wzruszenia, że Michał zrobił dla mnie coś tak pięknego w tak trudnym momencie. Spojrzałem na ten cud natury, wziąłem na ręce i od razu pokochałem.Nie wiem co mam powiedzieć. Trochę mnie zatkało. Dziękuję – napisał Norbert.

Wspaniały gest Michała nie przeszedł niezauważony. Internauci docenili wielkie serce Szpaka. Taki przyjaciel jak on, to skarb.

  • Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
  • Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
  • Michał Szpak i Norbert Dąbek
  • Michał Szpak i Norbert Dąbek
  • Michał Szpak i Norbert Dąbek
  • Michał Szpak i Norbert Dąbek
  • Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
  • Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
  • Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
[1/9] Michał Szpak kupił przyjacielowi pieska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także