NewsyTo jeszcze Michał Piróg czy już Lenny Kravitz?! Odważna metamorfoza, po której przeciaramy oczy. To naprawdę on?

To jeszcze Michał Piróg czy już Lenny Kravitz?! Odważna metamorfoza, po której przeciaramy oczy. To naprawdę on?

Michał Piróg
Michał Piróg
Krystyna Miśkiewicz
25.06.2023 12:00, aktualizacja: 25.06.2023 15:30

Michał Piróg pierwsze kroki w show-biznesie stawiał wraz z programem You Can Dance, był on wówczas emitowany na antenie TVN. Uznany w branży choreograf od samego początku pojawiał się w roli jurora, oceniając występy uczestników aż przez dziewięć edycji. Praca na planie przyniosła mu ogólnopolską popularność, a co za tym idzie – coraz częściej mieliśmy szansę oglądać go na ekranach telewizorów.

Aktualnie jest związany z show Top Model, gdzie również wciela się w jednego z prowadzących. Pojawia się za kulisami i wspiera uczestników, którzy marzą o karierze w świecie mody. Zdarza się, że to on jest dla nich największym wsparciem i motywacją, gdy przystępują do kolejnych, często bardzo trudnych zadań.

Przez lata pracy w show-biznesie Michał zgromadził wokół siebie ogromną ilość fanów. Jest z nimi w stałym kontakcie dzięki social mediom. W niedzielę o poranku postanowił zafundować im zdjęcie, na którym ciężko go rozpoznać.

Michał Piróg w lokach. Jak wygląda? Zdjęcie

Michał Piróg od lat nosi krótką fryzurę. Tancerz i choreograf czasami jedynie eksperymentował nieco z kolorem, czy wzorami na włosach. Teraz wrzucił do sieci zdjęcia, na których widzimy go w afro lokach. Naszym zdaniem w takim wydaniu do złudzenia przypomina Lennego Kravitza.

Witaj piękna niedzielo - napisał.

W takiej fryzurze Michał wygląda naprawdę dobrze. Myślicie, że zdecyduje się zapuścić włosy? Wiadomo bowiem, że jak na razie postawił na perukę.

Michał Piróg o You Can Dance w TVP

Show tym razem zostało wyemitowane przez Telewizję Polską, a jego nazwa została zmieniona na  You Can Dance – Nowa generacja. W jury zasiedli: Ida NowakowskaKasia Cichopek i Agustin Egurrola, natomiast w roli prowadzącej pojawiła się Edytę Herbuś. Jakiś czas temu postanowiliśmy zapytać Michała Piroga, co sądzi o składzie nowej edycji You Can Dance.

Super, że Edyta tam jest. Szkoda, że w plugawej stacji. Edyta jest osobą, która kocha taniec, żyje tańcem, więc to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Agustin też z tym tańcem jest bardzo związany, Ida też. Kasia chyba najmniej, ale sądzę, że jest bardzo ciepłą osobą i jeżeli jest to program o dzieciach, to super. Ja się cieszę, że są. Oficjalnie też powiem, szkoda, że w tej stacji. Ale to jest moje zdanie. Natomiast sądzę, że to są osoby jak najbardziej na swoim miejscu. Jeśli mówimy o bardzo ciężkiej pracy i jeszcze o dzieciakach, to muszą taki program tworzyć go osoby, które ten taniec kochają, rozumieją dzieci i będą je wspierać. Edyta jest bardzo empatyczną osobą. Naprawdę ona jest tańcem. Egurolla jest związany z tym tańcem całe życie, Ida też od urodzenia, bo jest po baletówce, też z dziećmi jest do rany przyłóż. No i Kasia, najmniej ma z tańcem wspólnego, ale może to i dobrze. Może będzie od czegoś innego, może będzie przytulać.
  • Michał Piróg
  • Michał Piróg, See Bloggers 2023 (fot. KAPiF)
  • Michał Piróg - premiera sztuki Gra
  • Joanna Racewicz, Michał Piróg - premiera filmu Tonia (fot. AKPA)
  • Michał Piróg opuścił szpital
  • Michał Piróg
  • Michał Piróg - Finał Top Model 11
  • Michał Piróg - pokaz Gosi Baczyńskiej
  • Michał Piróg
[1/9] Michał Piróg
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także