NewsyMichał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!

Michał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!

Michał Piróg pokazał swoje nagie igraszki z kochankiem w łóżku! Gwiazdor, jak lew walczy o prawa społeczności LGBT!
Kuba Górski

23.07.2019 19:46, aktual.: 23.07.2019 21:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Piróg w polskim środowisku tanecznym uchodzi za sympatycznego, doświadczonego choreografa tańca nowoczesnego. Piróg zasłynął także jako przebojowy prezenter telewizyjny, aktor, reporter, a nawet ciekawa osobowość telewizyjna. W 2007 roku Michał został jednym z trzech jurorów programu rozrywkowego TVN - You Can Dance – Po prostu tańcz. W tym samym roku pojawił się w teledysku zespołu IRA do piosenki Trochę wolniej. W 2008 wraz z Joanną Liszowską i Rafałem Maserakiem prowadził w TVN Style program Twój prywatny instruktor tańca.

Największą popularność Piróg zyskał, gdy został zaangażowany do programu Top Model, w którym został współprowadzącym. Michał słynie z nieprzewidywalnych zachowań, ciekawych kreacji, jak również radykalnych poglądów w temacie mniejszości seksualnych. W wieku 15 lat Michałek otwarcie ujawnił swojej matce, że jest gejem. W późniejszym wieku tancerz związał się z Gminą Wyznaniową Żydowską w Warszawie. Zatem Michał jest osobą kontrowersyjną, szczególnie w Polsce, kiedy obecnie na tapecie medialnej przeplata się tematyka LGBT.

Piróg jako najpopularniejszy gej kraju, całym sobą wspiera środowiska LGBT, w tym celu gwiazdor wkleił na swój profil gorącą fotkę z łóżka, na której zaprezentował się nago ze swoim partnerem. Pod zdjęciem tancerz umieścił także swój apel do narodu:

Marzy mi się żeby świat dowiedział się o każdym lekarzu, strażaku, bankierze, policjancie, nauczycielu, piosenkarzu, aktorze, żołnierzu, projektancie, księdzu . Który jest częścią społeczności LGBTQ+. Tak my również was leczymy, chronimy, karmimy, walczymy za waszą wolność, ubieramy, bawimy, służymy. Nasi drodzy hetero przyjaciele. Robimy to z przyzwoitości i wiary, że musimy się wszyscy szanować i wspierać – napisał Piróg.

Fotka nagich gejów w łóżku wywołała sporo zamieszania na profilu Michała. Internauci w większości poparli słowa swojego idola. A jakie jest wasze zdanie w tym temacie?

Zgadzacie się z Michałem?

  • Michał Piróg - prezentacja kolekcji Louis Vuitton
  • Michał Piróg świętuje 100-lecie niepodległości Polski
  • Michał Piróg – prezentacja menu Borysa Szyca
  • Michał Piróg - Charytatywny obiad z gwiazdami 2018
  • Michał Piróg - Kazar, kolekcja jesień zima 2017
  • Michał Piróg, Joanna Krupa wspierają Paradę Równości w Warszawie
  • Michał Piróg – Bal TVN 2018
  • Michał Piróg – pokaz MMC
  • Michał Piróg krytykuje TVP
[1/9] Michał Piróg - prezentacja kolekcji Louis Vuitton
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także