NewsyZjawiskowa metamorfoza Aleksandry Domańskiej. Bardziej Bardot czy księżna Diana?

Zjawiskowa metamorfoza Aleksandry Domańskiej. Bardziej Bardot czy księżna Diana?

Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
28.12.2023 16:30

Aleksandra Domańska w "O mnie się nie martw" pokazała swoją urodę w stylizacjach retro. Później kilka razy zmieniała fryzurę, by skrócić swoje włosy niemal do minimum. Teraz pokazała się jeszcze z innej strony. Fani są zachwyceni jej ostatnią metamorfozą!

Misja Aleksandry Domańskiej

Niedawno aktorka w rozmowie z Plotkiem stwierdziła, że jej zawód nie daje jej takiego spełnienia, o jakim myślała, gdy podejmowała decyzję o szkole teatralnej.

Wydaje mi się, że jak szłam do szkoły teatralnej to miałam takie poczucie, że chciałabym robić filmy ważne, bo na tym polega sztuka – powiedziała w bardzo szczerym wywiadzie - Okazuje się jednak, że nie na tym świat stoi i często jeżeli ktoś chce pracować w zawodzie i opłacić rachunki, to bierze projekty, które nijak go wewnętrznie interesują czy też z perspektywy artystycznej – stwierdziła ze smutkiem.

Dlatego aktorka skupia się teraz na działalności influencerskiej. Dzięki temu ma wybór. Prezentuje w swoich socialach to, z czym naprawdę się utożsamia.

Aleksandra Domańska przeszła metamorfozę

Pod koniec roku aktorka zdecydowała się zmienić swoją fryzurę. Ostatnio mogliśmy ją podziwiać w bardzo krótkich, ciemnych włosach. Teraz gwiazda wrzuciła zdjęcie prosto od fryzjera. Po jej minie można zgadywać, że jest bardzo zadowolona ze zmiany. Jej kosmyki są zdecydowanie dłuższe, zwłaszcza z tyłu, a ich kolor zmienił się na blond. Co na to fani Aleksandry Domańskiej?

  • Jak młoda Brigitte Bardot.
  • Pięknie Ci w takim kolorze, nagle taki kalifornijski look się zrobił, taka złotym słońcem całowana uśmiechnięta dziewczyna!
  • Princess Diana is back!
  • Najbardziej hollywoodzki uśmiech w Polsce!

Okazuje się, że to jedynie peruka. Aktorka przyznała to pod jednym z komentarzy. Jednak zachęcona zachwytami swoich fanów zastanawia się nad prawdziwą zmianą.

Peruka! Ale chyba zapuszczę  - napisała i dodała emotkę z serduszkami w miejscu oczu.

Podoba się Wam Domańska w takim wydaniu?

 
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Aleksandra Domańska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także